SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Nicholson 25.10.2014

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2752
Będzie co będzie, Andrzej Dziękujemy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Andrzej wyskoczył z szatni że piosenki nie zdązyli włączyc heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732178
Nicholson lepiej jednak sie pokazal w tej walce. momentami wygladalo to tak jakby nie chcial skrzywdzic Andrzeja. Natomiast Golota wydawal sie bardzo spiety, sztywny, wiadc ze chcial poakzac swoja przewage , ale nie wychodzilo mu to zbyt dobrze. No ale czego wymagac teraz.., sadze ze jednak Andrzej byl w lepszej formie z Saleta, terez juz cora gorzej, jednak i tak fajnie bylo ogladac go w ringu, nawet w takiej pokazowej walce. Ja osobiscie bardzo go lubie i szanuje za cala kariere bokserska.
Tak na marginiesie, bardzo pozytywna postacia wydaje sie McCall.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-26 09:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
Gołota w porządku gość, ameryka nic go nie zmieniła w przeciwieństwie do Adamka. Dlatego czy była to jego ostatnia walka czy wróci jeszcze 5 razy za kilka dolców to dla ludzi to on będzie no.1, właśnie za osobowość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Fajnie ze taka walka sie odbyła , mogł sie fajnie z fanami pozegnac a swoja droga walka pozegnalna 4 rundy na konferencji wszyscy wyluzowani usmiechnieci a ten seidzi pospinany jak kołek i na walce to samo mogł troszke potanczyc pozdrowic fanów moze za duzo sie naogladałem Rockyego i apollo creeda heh ale jednak taka piekna feta a ten sztywny jak Robochłop no ale coz taki charakter . Ciezko mu bylo z boksem rozstac a czesto powtarzał ze do trenerki sie nie nadaje to moze promotorka jakas pozyjemy zobaczymy , wszystkiego dobrego dla Niego .

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dziękuję Andrzejowi za wszystkie lata i za wszystkie zarwane nocki drugiego takiego ciężkiego mieć nie będziemy. Gołota miał sporo pecha ale chyba nie tylko dla mnie jest on niekoronowanym mistrzem świata wagi ciężkiej walki z Byrdem i Ruizem powinny iść w stronę Andrew. Przyznam szczerze że kamień z serca mi spadł gdy usłyszałem jak w końcu Gołota powiedział ,że to już koniec.... Teraz czas na zasłużoną emeryturę a do jego wielkich pojedynków zawsze będę wracał z sentymentem.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1080
To bylo swietne pozegnanie wsrod kochajacych go fanow - dobrze, ze to sie odbylo i niewazne co innego robi, mowi czy dziala ale za to jedno wydarzenie mega plus dla Najmana !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
Wróóóóóci

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1080
Lepiej juz niech zostanie jak jest bo gdyby cos nie daj boże z powrotem sie zrobilo to nic dobrego by nie wyniknelo .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kosc srodrecza

Następny temat

Nunchaku

forma lato