SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutagenix

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Jakie opinie?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Gluta jak gluta. Tutaj w zasadzie ma ma pola do popisu jak w kreatynach,czystosci itp. Przy wyborze firmy liczy sie ekonomicznosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Troche zjadłem tego i nic nie poczułem ZEROOOO.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
to jest zwykly antykatabolik.Nikt po glutaminie nie spodziewa sie ze przytyje 2 kg i zlapie 2 cm w bicu.Sorry ona ma pomoc zachowac te efekty np po kreatynie albo czyms mocniejszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Nowsze badania wskazują Aceglutamid jako psycho stymulant, poprawiający pamięć i zdolność do koncentracji u osób z objawami demencji starczej. W rozumieniu chemicznym, N-Acetyl-L-Glutamina jest acetylowaną wersją jednego z najliczniej występujących aminokwasów w tkankach mięśni szkieletowych, czyli glutaminy. NAG jest bardziej stabilne w wodzie i skuteczne metabolicznie w dostarczaniu biologicznego działania glutaminy niż normalna glutamina lub jej peptydy. NAG będzie również odrywała dominująca rolę w zwiększaniu ilości komórek mięśniowych, ilości glikogenu w mięśniach i produkcji hormonu wzrostu wspierając jednocześnie działanie systemu immunologicznego. NAG jest bardzo wszechstronnym związkiem, niezliczone badania gwarantują jego działanie u sportowców. Optymalna dawka to około 1-5 gram dziennie przyjmowana na pusty żołądek.

Najważniejsze cechy produktu:

-Wspiera Produkcje Hormonu Wzrostu*

-Zwiększa Ilość Glikogenu w Mięśniach*

-Przedłuża Uczucie 'Napompowania' Twoich Mięśni*

-Poprawiam Funkcje Kognitywne*

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobrej jakosci glutmina o wlasciwoscich glutaminy :D

o ktorych bylo juz duzo w tym dziale i nie tylko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
przetestuj sam na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Wlasnie testuje, jak beda efekty to dam znac :)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Trudno może jest odczuć efekty po a-l-glutaminie, ale jest to tak fundamentalna rzecz przy budowie masy, ze trudno sobie wyobrazić efekty bez niej, albo chociażby bez l-glutaminy, myślę, że przesadzać z a-l-glutaminą nie ma co ale dodatek tej formy przy racjonalnym odżywianiu i suplementacji l-glutaminą spełnia swoje zadanie i choć jako antykatabolik nie jest tak odczuwalny jak kreatyna to jednak spełnia swoją rolę/szczególnie po treningu/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Trudno może jest odczuć efekty po a-l-glutaminie, ale jest to tak fundamentalna rzecz przy budowie masy, ze trudno sobie wyobrazić efekty bez niej,


no nie przesadzjamy :D
ma swoje miejse :D
ale zeby od razu o fundamentach pisac :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Biniu, doczytaj bo końca zdanie, fundamentem wg. mnie jest ogólnie glutamina począwszy od tej zawartej w pożywieniu i w odżywce, poprzez l-glutaminę w formie pojedynczego aminokwasu aż do a-l-glutaminy i to chciałem powiedzieć w tym co napisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zastosowacto polaczenie??

Następny temat

do AnimalStack'a

WHEY premium