SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
Witam to mój drugi temat... Co do mety , meta poszła w świat ,reszta też.
I tu mam pytanie mój kolega zaczą łykać 2 tabsy Razaka 10mg do tego chrom , cynk, i eselive forte+ magnez + potas i jaki suplement chyba Vitaral z witaminami. Cykl zaczą od 2 kwietnia i dziś powiedział mi że go strasznie "suty swędzą" i tu zaczyna się problem ponieważ nolvadexu nie posiadam mogę go mieć za 2 miesiące .... Co ma on robić w tej sytuacji ? Przerwać cykl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
Glupoty pier#lisz .. Problem z czytaniem to ma tu ktos inny, a gdyby leki na recepte byly w tak prosty sposob dostepne to nikt nie kupowal by od dila, tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trochę szybko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
Co trochę szybko ? Nie rozumiem odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
TUTEK
Co trochę szybko ? Nie rozumiem odpowiedzi.
Szybko to gino, od 2 kwietnia jeszcze tydzień nie minął... Najprawdopodobniej sobie wkręca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
niech kolega sobie nie wkreca, raczej niemozliwe po takim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
aha. Rozumiem powiem mu żeby nadal łykał. Wiem że u niego w rodzinnie jest tendencja do gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
A w razie gino odsawić metę ? Jak niema nolvadexu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
jak nie bedzie sie czym poratowac to raczej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Jak będzie miał gino to czy odstawi mete czy nie to i tak trzeba będzie nolve użyć, do wyleczenia. Dlaczego nie myślicie wczęśniej... Idz do apteki (albo kolega) i pościemniaj trochę, że dziewczyna potrzebuje itp. może się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 528
A czy mogę wykupić Nolvadex na receptę którą wypiszę mi znajomy lekarza ? Jeśli ta opcja nie wypali to co mam powiedzieć lekarzowi rodzinemy żeby mi to wypisał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Zapytaj lekarza i będziesz wiedział, powiedz prawde, że masz ginoJak masz oczywiście. Czy tam kolega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja na małej ilości mety

Następny temat

Pierwszy cykl - metanabol

WHEY premium