SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gera... Bez Ciebie nie idę! SPAM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117776

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ja naturlish... hende hoh polish swine !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam wąską klatkę schodową... nie wejdziesz do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
p3pe
A z tym kelnerem to ja nie żartowałem ^^
Jak szukasz jakiegoś pomocnika albo na recepcje to ja bardzo chętnie już nawet za rok się piszę :)
Bez doswiadczenia w hotelarstwie bez szans na recepcje, do baru tez z minimalnym doswiadczeniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
W Irlandii od razu jakieś zakwaterowanie bym miał, ale najpierw byłoby trzeba na szybko jakąś pracę znaleźć i dopiero za studia się zabrać. Cały czas u kogoś mieszkać nie bedziesz przecież ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polnische schweine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
p3pe
W Irlandii od razu jakieś zakwaterowanie bym miał, ale najpierw byłoby trzeba na szybko jakąś pracę znaleźć i dopiero za studia się zabrać. Cały czas u kogoś mieszkać nie bedziesz przecież ^^
Nie no jasne ze musisz miec najpierw wlasny kat, kupic i oplacic auto odlozyc troche a potem studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
warezz a powiedz mi jak tam wygląda szukanie pracy bez żadnego doświadczenia. Tylko po skończonej szkole, nie mówię tutaj o studiach. Da radę znaleźć coś np. z kursami ukończonymi, między innymi: wózki widłowe, dyplom ukończenia kursu trenera kulturystyki ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A orientujesz się jak jest z pracą tam jako kierowca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Z wozkami widlowymi niewiem bo nie moja branza ale u mnie w hotelu managerem Fitness klubu jest Polak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kierowca bombowca? Słabo z zarobkami
W Niemczech musieliby mi słono płacić za oglądanie Niemieckich 'duperek' na siłowni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

masa

Następny temat

CM3 - pytanie odnośnie przyjmowania

WHEY premium