SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GUZEK atak z nolvy !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cena jest powalajaca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
no i? lepiej miec gino? wogole jesli masz zamiar dalej koksowac to lepiej wytnij - wyjdzie Ci to taniej i zdrowiej niz przyszlosciowe wrzucanie duzych dawek nolvy/ari, no i towaru nie bedziesz musial tyle bic

zreszta jak ktos ma predyspozycje to nawet nic nie biorac wyskoczy mu gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale kto powiedzial ze mam gino ? sutek jest normalny nie boli nie swedzi nie piecze nie odstaje gulke tez ciezko wyczuc dopiero po podniesieniu reki ... z koksem mam stycznosc ok 7 lat .. dopiero w przed ostatnim cyklu gdzie dawki byly dosc duze po cyklu wyskoczyl mi guzek nolva pomogla .. teraz jest to samo ale w 5 tyg cyklu , zawalcze 40mg nolvy jesli nie pomoze to udam sie do lekarza . . a z tego co slyszalem ze nawet jak wytniesz to i tak moze wrocic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
kumpel miał guza pod sutkiem, ze az sutek zacząl mu sie powiekszac i to raczej nie było gino bo nigdy on koksu nie brał. zapytam sie jego co to było i co brał, moze bedzie jeszcze pamietać i sie odezwe. puki co sie nie oraj. bedzie dobrze jak cos to lekarz jakis napewno pomoze. elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
mnie tez nic nie swedzialo ani nie bolalo, nie pieklo i brodawka byla raczej normalna a okazalo sie ze lacznie mialem gruczol wielkosci paczki fajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co sie stalo ? wyleczy;les ? czy wyciales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
wycialem, 1,5k pln i po sprawie - wyglada jakbym nigdy ni emial operacji, tymbardziej gino jakiegos, tyle ze u mnie praktycznie 500zl to same dojazdy wyszly bo mieszkam na koncu polski ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobra cena ! przynajmniej masz teraz luz ! przejde sie do tego lekarza , zobaczymy co powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
a miales taki przypadek jak ja ze wiesz dokladnie?? chcialbym opinie od kogos kto kiedys bral i zrobily mu sie guzy i po takim czasie jakby stosowal nolve by cos pomoglo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
masz standardowe objawy gino - skalpel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta + testosteron!!

Następny temat

Pomoc Dla Kolegi:) THX

WHEY premium