SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GHB -> HGH rush ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Pierwszy tester GHB zglasza sie :DDD Mam pare pytan, glownie do Kazama oraz ludzi ktorzy maja spora wiedze biochemiczna itp. Komentarze: daj sobie spokoj bo to zlo, tak slyszalem albo tak mi sie wydaje prosze sobie darowac. Tylko konkretne informacje. Czytalem sporo, ale czasem takei herezje ze szok.

- Jaki jest dlugotrwaly wplyw GHB na organizm?
- Jakie sa saidy bedac ON? Co z ta prolaktyna?
- Czym sie objawia uzaleznienie?
- Na 100 % uzaleznia?
- Co myslisz o braniu 2 x 1 g - wydaje mi sie ze to bezpieczna dawka


"Polecam przeczytać e-book o gościu który sie uzależnił od GHB (kulturysta) i później walczył z tym nałogiem..."

Zarzucic linkiem lub chociaz podaj tytul plz.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no wlasnie przeczytaj sobie "tears on the keyboard"... zobaczysz co robi ghb przy dlugim braniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Jest tego Polska wersja? Angielska mam ale moj inglisz stoi na sredni poziomie - nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie widzialem ale jestem max zayebany wiec moze nie pamietam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
bez jezyka jak bez reki.....sam widzisz.....


a kazam ma dwie lewe


%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Dobra wpadlem na jeszcze jeden genialny pomysł i mam do Ciebie takie pytanko: sadzisz ze oplaca sie brac testosteron non stop ale wyliczone tak zeby utrzymywac jego max stezenie ktore organizm jest w stanie tolerowac? Mam na mysli wbijanie np prolo co 3 dni 30 mg co dawaloby srednio 10 mg na dobe + wlasny testosteron =] Czyli jakies 15-18 mg - mysle ze nie powodowaloby to zadnych sajdow pomimo bicia non toper, przyrosty powinny byc takie jak na bardzo dobrej genetyce... Przeszloby cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zablokowalo by cie i tak, wiec na jedno by wyszlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
mam pytanie przeciwko czemu strajkujecie ?

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio zaczalem strajkowac przeciwko decyzji Mateo, a Kazam to juz od dluzszego czasu, ale niewiem czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
dla mnie zamieszanie wokol ghb jest odrobine dyskusyjne
jest masa badan w ktorych wykazano jego znikoma toksycznosc, efekty uboczne etc..

to w ostatnich latach zrobione z tego kwasu takiego demona, nie wiem czy do konca slusznie, zreszta n/m

jesli chodzi o dlugotrwale stosowanie organizm moze wyrobic tolerancje co spowoduje ze odpowiedz ze strony gh nie bedzie juz taka jak na poczatku /zakladam ze rozpartujesz to wlsnie pod katem gh/

efekty uboczne to glownie zawroty glowy, nudnosci, uczucie zmeczenia, zaklopototanie, w ktoryms badaniu bylo cos o nocnym moczeniu o ile pamietam %)

ale saidy wystepowaly glownie w poczatkowej fazie podawania srodka..

2x1g, czyli jak, chcesz rodzielac dawke w ciagu dnia ? raczej lepsze wydaje sie podanie srodka przed snem w jednej porcji, chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego..

problemy z prolaktyna/kortyzolem moga pojawic sie przy wyzszych dawkach, 2g bym sie raczej nie obawial... mowa oczywiscie o samym ghb nie uwzgledniajac roli gh

btw.. a z tym tesciem to w jakim celu, chcesz sie oszukac, cos w stylu "ja nie koksuje" ? acha i 30mg prolo to nie jest 30mg czystego testosteronu, ester tez swoje wazy

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2006-05-15 12:54:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Co do GHB - tak chodzi mi o wydzielanie GH. Dlaczego 2 x 1,5 g? (doszedlem do wniosku ze 2 g to za malo) Rano bralbym okolo 6:00 i na co najmniej godzine szedl jeszcze spac, wieczorem przed pojsciem rowniez - sa to pory kiedy naturalny poziom gh jest najwyzszy wiec chyba dobre rozwiazanie. Aha, bralbym to oczywiscie 3 razy w tygodniu zeby nie wyrabiac zbytniej tolerancji. O toxycznosc i czerep sie nie boje, raczej ta ginekomastia spowodowana prolaktyna ale mam w sumie pod tym wzgledem dobra sekwencje DNA bo nigdy nie dosiegaja mnie efekty typu tradzik/gino/agresja.

Jestescie pewni ze tesc by mnie zblokowal przy takich dawkach? Prolo jelfy ma w 1 ml 72 mg reszta to estr wiec uwzglednilbym to. (C3D 35-40 mg subs rzeczywiscie). Lubie kombinowac, a testa chcialbym bic caly czas wiec to kolejny plus ;]]]] Co miesiac na kontrole do lekarza - w razie klopotow - off.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol+metanabol = sucha masa i rzeżba

Następny temat

Jak z przemytem?

WHEY premium