SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie pytanie>>>>>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Coś bym się nie zgodził - ale nie mogę bo wsiąkł mi wzór na obliczanie rozpadu. Jakaś całka sratata ta! Jeżeli jest to udokumentowane, że nie odbywa się to jednostajnie to chciałbym to zobaczyć (oczywiście najchętniej)

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wyrwałem ze swojego postu - kiedys kiedyś...

To jednak logarytm jest...

..."Policzmy sobie wielkość nagromadzonej Deci w naszym organiźmie po 6 tygodniach w dawce 500mg tygodniowo. Powiedzmy, że robimy strzały raz na tydzień i dajmy na to 1,5 tygodniowy czas półtrwania. Można zauważyć, że częstotliwość wstrzyknięć ma kolosalną rożnicę na stabilne stężenie we krwi ale żadnej w wielkości estryfikowanej.


(ln(1/2)n)
500 * e 1,5 od n=0 do n=6 (te wartości powinny być pod/nad Sigmą)

a więc po 6 tygodniach około 1300mg estryfikowanego nandrolonu pozostaje w organiźmie.

Teraz - jak długo, po pierwszym strzale zajmuje czas aby stężenie Deci opadło do takiego minimum, aby pozwoliło na pojechanie z Clomidem i nie tylko.

1300*e^(ln(1/2)n/1,5) no i po 3 tygodniach wychodzi nam 325mg aktywnej Deci,
po 6 tygodniach 81mg, a po 8 już tylko 32 mg. "

I jest si co???

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpsialem Ci ladnie na kartce pare rzeczy... i jutro moze zrobie fote aparatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Znaczy dla mnie takie pojecie jak "połowiczny okres półtrwania" nie istnieje i sie z takowym nie spotkalem - nawet wpisujac w google nie znajdziecie definicji czegos takiego ... Co do "okresu połtrwania" to rozumiemy to pojecia dokladnie tak samo. Dlatego nie moge pojac dlaczego Waszym zdaniem "... Clomid przyjmuje się w takim momencie, w którym ester/lub no ester jakiejś substancji przekroczył okres półtrwania ..." - zakladamy ze wstrzykujemy 500mg estryfikowanego testosteronu ktorego okres poltrwania wynosi 10 dni - czyli wedlug Was przyjmowanie Clomidu rozpocznie sie juz w 11 dniu od ostatniej iniekcji, zalozmy, ze bedzie to przykladowo 10 dni - czyli koniec brania Clomidu przypada w 21 dniu od ostatniej iniekcji. Jaki w tym czasie bedzie poziom syntetycznie wstrzyknietego testosteronu ? po 10 dniach 250mg, po 20 125mg - kurde no to jak w takich warunkach ma dzialac uklad podwzgorze-przysadka-gonady kiedy w organizmie jest jeszcze spora dawka syntetycznego testosteronu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"... Clomid przyjmuje się w takim momencie, w którym ester/lub no ester jakiejś substancji przekroczył okres półtrwania ..."

Może źle sformułowałem - chodzi o taki poziom substancji, w którym podanie Clomifenu nie będzie kolidowało z poziomem androgenu, który pozostał a raczej jego dawka. I teraz dobrze jest wiedzieć jaka wartość naszego Enana byłaby odpowiednia do zaadministrowania cytrynianu clomifenu.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaczniesz troche wczesniej odblokowywanie, to od razu gdy poziom testa osiagnie poz. fizjologiczny wszystko zacznie dzialac.. bez zadnych przestoi...
test syntetyczny sie eliminuje, clomid sie rozkreca i jest si

(sory ja juz nie mysle o tej porze) zreszta tak wogule jestem po browcach temu sie czepilem tego etmatu wogle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel wez mi szybko powiedz czy okres poltrwania mierzy sie od wstrzykniecia czy od uzyskania maksymalnego stezenia ? bo to bedzie kluczowe wogule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
IMO od wstrzyknięcia - zawsze tak to postrzegałem. Chyba, że się mylę. Robi się zażarta dyskusja - a wszyscy śpią.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Zamieściłbym graf ale za duży format pliku.

Może dojdziemy do jakiegoś konsensusu?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Kufa ten zas naj.bany jak my tu do konsensu dochodzimy ... ide spac ...

branoc Panowie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

czy sam testosteron 200mg co pięc dni da siłę?

WHEY premium