SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie pytanie>>>>>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja sie domyslam ze samego nor'a nie bierzesz, ale mowie zebys mi samego rozpisal

po polsku tez dobrze brzmi - dawka uderzeniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chcesz sam Nandrolone - to wygląda to tak, że zazwyczaj przez pierwsze 2 tygodnie zażywasz dawkę 200%

1-2 400mg Deca
3-8 200mg Deca

lub posługując się kalkulatorem wylicz takie dawki, które dadzą momentalny skok na zakładany pułap.

Ale korzystając z takiego środka jak Metandrostenolon można nie cudować z Nandrolonem w postaci bardzo wysokich dawek - say 600-800mg w pierwszym tygodniu.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Panowie czyli wg was wysokie stezenie w osoczu warunkuje przyrost [w uproszczeniu] ?

Dawno nie odswiezalem swoich wiadomosci ale cos mi sie pamieta ze to mialo byc tak :
injekcja ----> krew ----> receptor ----> jadro komorkowe --> wazne procesy --> a potem albo spowrotem do krwi albo papa [czy jakos tak]

I co teraz daje [a moze jednak daje ?] 1000mg testosteronu czy nandrolonu kiedy on plywa niewykorzystany. Receptory nie 'zapychaja' sie ale jakies granice to musi miec i nie sa w stanie przylaczyc huk sie ile tego. Do tego dochodzi aromatyzacja i sprawy z nia zwiazane.

Mnie osobiscie bardziej ciekawi:
1) jakiej dawce enanthatu odpowiada podawanie 100mg propa EOD Chodzi o porownanie kopa Bo po co sie tyle kuc jak mozna dostarczyc hormon w przyjemniejszy sposob ;)
2) jak spotegowac dzialanie soku,
---> slyszalo sie o wit z grupy B
---> sie smialo z solenia tabsow
---> cocacarboxylaza i pewnie wiele innych
---> odpowiednie pory/miejsce podania
---> kombinacje SAA

Jak to dziala , na ile jest skuteczne...

3) mowi sie podanie pewnej ilosci testosteronu bedzie jedynie 'zamienniniem' naturalnego testosteronu :
Banalne pytanie::::::::::::[jeszcze nie]:::::::::::::[juz niecierpliwi co]:::::dobra jade nie przynudzam
= czy poziom naturalnego testosteronu zdazy spasc tak szybko po injekcji, przeciez organizm to nie operator strzykawki. Musi minac [IMO] troche czasu zanim HPTA sie rozleguluje i jadra przestana produkowac testosteron.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przez dawke uderzeniowa rozumiem taka dzieki ktorej lek osiagnie wlasciwe stezenie a nie jakies w hooj wielkie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Uriel gdzie wyczytales takie cykle P.Borresena ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No jak to - tak w jego podręczniku jest opisany cykl dla zaawansowanych - coś a'la - czy 20.000 czy 25.000mg nie wiem ale coś koło tego. Sam przecież kiedys pisałeś o jego cyklach z tym, że o ile pamiętam podałeś przykład beginner/intermediate level.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
25-30g na miesiac nie na tydzien, jakis 1g dziennie ale to juz cykle dla d****i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
d****e tez Was czytaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wiem........d****u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Lifter - rozjaśnij sobie avatarka -

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

czy sam testosteron 200mg co pięc dni da siłę?

WHEY premium