SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forum znowu muli !!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio faktycznie forum zapierdziela jak kobieta lekkich obyczajów w deszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
jak tak dalej pojdzie to ktos zalozy swoje forum i wszyscy sie tam przeniesiemy,
a jak narazie to niech admin odda wszystkim po 5 zlotych,oczywiscie tym co maja abona bo abon kosztuje 5 zeta wiec jakas rekompensata sie nalezy


jakie 5 zł przeciez juz od dluzszego czasu nie ma platnego abonamentu...

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-01-18 22:56:07

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak samo jak u Ciebie w profilu jest brudna pięta a sale na bank sprzatają
ciekawe ile jeszcze te "zmiany" będą wprowadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
ja wyslalem 2 smsy kiedys
moze on wyslal 1?
niepomyslales o tym ?

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzeczywiscie rzepa po choyu fest

ale cos forum juz przyspidowalo

dobrze ze sie muli bo widac ze ruch jest przekoorewski i o to kamannn nyggery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Informatycy codziennie wprowadzają zmiany, firma (w tym forum ) się rozrasta, więc zmiany są NIEUNIKNIONE!
Miejcie to na uwadze, ja sam nie mam żadnego nawet malutkiego wpływu na to jak szybko działa forum ,też mi wieczorami szczególnie zamula lekko, ale trzeba być cierpliwym. Lada chwila bedzie drugi informatyk, wszystko będzie mam nadzieję ,coraz sprawniej się ukladało i rozwijało.
W ciągu dnia forum smiga pieknie - jak np. teraz, jezeli wieczorem znowu będzie zamuła , to nadam temat Pawłowi, bo może to jakiś inny błąd niż nam - osobom bez wglądu w bazę/skrypty/silnik forum itd. się wydaje


Znaczy ekipa informatyków liczy 1os

Czytając tą wypowiedź przypominają mi się reklamacje produktów firmy "mango" oraz sławne powiedzenia "Prosze się nie martwić nasza ekipa już jest w drodze" "Prosze sie nie niepokoić problem zostanie rozwiązany bezsprzecznie tylko kwestia dziś czy jutro"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to niema platnego?
to na co ja co miesiac wysylam na adres SFD piec zlotych w kopercie???
oszukali mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ja tez place as well so wtf?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam znam na tym forum kilku dobrych informatykow,np.pepsko sie dosc dobrze zna na tym ,umie grac w fallouta wiec musi sie znac na informatyce,
a admin zatrudnia 1 (slownie jednego)informatyka ktory w dodatku lubi sobie wypic przy niedzieli.
admin zarabia miljardy dolarow na tym forum a oplaca jednego informatyka,wstyd i skapstwo z jego strony

proponuje kilku dodatkowych informatykow i najlepiej wylonic ich z dzialu doping (bo tam chlopaki nie pija jak ten informatyk co mamy go teraz),wszak wiadomo ze nie mozna laczyc koksu z alkoholem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 917 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8945
tak tak muliiiiiiiii

Zmieniony przez - jojo18 w dniu 2009-01-18 23:16:00

Zmieniony przez - jojo18 w dniu 2009-01-18 23:22:01

biegac -skakac- latac- plywac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

avek

Następny temat

niezgodność z regulaminem

WHEY premium