SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Floyd Mayweather Jr vs Juan Manuel Marquez

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8374
pojedynek za***isty Floyd pokona pacmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Zawiodłem się na Juanie, ale walka całkiem niezła, mimo, że jednostronna. Piękny boks w wykonaniu Mayweathera, zupełnie bez wiary i pomysłu Marquez. Wszystkie rundy oprócz może jednej dla Money'a, kilka na prawde ładnych akcji.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2445
Nie lubię Floyda, ale kibicowałem mu w tej walce i mam nadzije że rozwali Packmana Swoją drogą, Floyd to niezły aktor, obrywa po ryju i jeszcze się uśmiecha i prowokuje żeby przywalić mu jeszcze raz Ale te jego uniki były za***iste

Chcecie nauczyć się nowych rzeczy o boksie ? Przeczytajcie to http://www.sfd.pl/Boks-t527365.html

Chcecie nauczyć się Freestyle Footballu ?? Zobaczcie to http://www.sfd.pl/Freestyle_Football-t528941.html
Follow The Reaper...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 452
ma ktos moze link z powtorka pojedynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Genialna walka Floyda. JMM nic w niej nie zrobił, piękniś co najmniej o klase lepszy. Niesamowite obrony, kontry, luz, tak potrafi tylko pretty boy. Jest bezprzecznie najlepszym bokserem bez podziału na kategorie wagowe.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
no bez przesady ze floyd jest najlepszy p4p na 100 procent, Pcquiao mu w niczym nie ustepuje a nawet góruje szybkoscia. Nie wiem kto wygr ich pojedynek ale szanse sa 50 na 50, ale mozna stwierdzic ze floyd i pacman to najlepsi bokserzy jakich dotad znal swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
WBC22 też tak uważam Floyd jest najlepszy. PacMan ustępuje np warunkami fizycznymi, zasięgiem ramion myślę że taktycznie i technicznie też ustępuje Mayweatherowi. Czekam na tą walkę albo z Cotto ale podobno już są rozmowy o walce Floyda z Mosleyem. Nie mogę się z tobą zgodzić Thai1993. Myślę ,że Floyd i Paquiao nie są najlepszymi pięściarzami jakich znał świat

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Też nie sądzę żeby byli najlepsi.

Walka Floyda z Juanem:
http://lix.in/-55a475 

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Niech pokona wkońcu kogoś konkretnego, walką z mniejszymi, podtłuczonymi szacunku u mnie nie zdobędzie, Floyd to świetny pięsciarz ale kogo on pokonał, zawsze dobiera przeciwników tak żeby miał nad nimi przewage, Mosley, Margarito, Williams cz PacMan to byłyby prawdziwe sprawdziany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
ok, ale jaki jest twoj typ najlepszych piesciarzy?:P
jarzynek

nie gadaj za Ali, bo on juz pokazal jak ozna parkinsona dostac pzez wystawiaie leba i brak gardy:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Druga sztuka walki.

Następny temat

Jednostka AT

WHEY premium