SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fizjoterapeuta Kraków - ból krzyża

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 980
Cześć
Mam bóle w krzyżu, a kiedyś mnie uziemiło na tydzień. Mam dyskopatie. Poszedłem do fizjo i za bardzo mi nie pomógł bo byłem już na 10 wizytach i nie przechodzi nic. Może chwile po wizycie. Wydałem już ponad 1000 PLN - takie leczenie wychodzi drożej niż u lekarza czy stomatologa.
Poleci ktoś dobrego fizjo w Krakowie i najlepiej takiego, który przyjmuje w domu bo 30% ceny to ja płace za jego podatek i za gabinet.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Zmieniony przez - itozga w dniu 2019-07-30 17:37:51

Masa !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5962 Napisanych postów 74377 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 624410
A co Ty myślisz ze to jest katar czy jak ?Porównujesz fizjoterapeutę do stomatologa ? Chyba sobie żartujesz ,dyskopatia jest schorzeniem krążka międzykręgowego znajdującego się w odcinku lędźwiowym lub szyjnym, rzadziej piersiowym kręgosłupa. Schorzenie to polega na wypukleniu jądra miażdżystego, które z kolei powoduje ucisk i podrażnienie rdzenia kręgowego, korzeni nerwowych i innych elementów kanału kręgowego. Po pierwsze dolegliwości bólowe powodowane są przez ucisk mechaniczny . Tutaj nie wyrwiemy dysku na fotelu . Tutaj trzeba cierpliwości . Pozatym jakie badania obrazowe wykonałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 980
tylko rtg -

Masa !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dbacie o włosy?

Zestaw 1