SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw dla 15 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dupaa123
Spoko dzięki za pomoc i bede sie trzymał cw, cZemu nie przysiad klasyczny? Za wczesnie?



Przysiad masz w zestawie A .


Wyciskanie hantli to najlepsze ćwiczenie na klatkę, wiec warto robić .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
słyszałem,ale pewnie bede musiał brać smieszne ciezary,a zeby miesien rosl musi byc duzy ciezar i to mnie dołuje troche ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6929
Nie masz co przejmować się takimi rzeczami, opinia innych nie jest nic warta i nie ma żadnego wpływu na Twoje życie, musisz sobie to wziąć do serca, bo ludzie tacy są - oczywiście nie wszyscy :) Rób swoje i nie patrz na innych, w tym świecie musisz mieć przede wszystkim silną psychikę, ona jest kluczem.
1

Bo liczy się siła i wiedza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Dziękuję Mastiff i masz racje to nie jest wyścig i każdy zaczynał od małego pułapu :)









Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-06-27 09:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dupaa123
słyszałem,ale pewnie bede musiał brać smieszne ciezary,a zeby miesien rosl musi byc duzy ciezar i to mnie dołuje troche ;/



Ciężar musi być odpowiedni dla Ciebie , a czy to będzie 15 kg sztangielka czy 60 kg to już nie ma znaczenia . Wszystko zależy od poziomu Twojej siły .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Dzisiaj będzie Moj pierwszy raz na profesjonalnej siłowni i jeszce parę ostatnich pytań :D. Czy unoszeniu hantli przodem trzymanie hantlA pionowo jest błędne? Czy wyciskAniu N a płAskiej sztAngi robić mostek?
Skupiac sie na dopinaniu i czuciu mięśni ale mniejszy ciezar czy jednak dowalic ciezaru ale technik n pol gwizdka?


Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-06-30 10:16:13

Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-06-30 10:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz trzymać pionowo, wtedy kość ramienna nie jest zrotowana do wewnątrz i ćwiczenie jest bezpieczniejsze . Tyko po co Ci wznosy w przód ? To najmniej znaczące ćwiczenie w Twoim wypadku .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W wyciskaniu przede wszystkim ściągaj łopatki dół - tył . Mostek będzie ale lekki , nie musisz się jakoś przesadnie wyginać na ławce . Dobra technika gwarantuje duży ciężar .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Trochę mnie męczy psychika,ogólnie wczoraj się mi zajefsjnie cwwiczylo siła była checi byly wszystko git,czuvie miesni super w kazdej serii ciężar w górę,przerwy max do 40sek tyle mi wystarczało ale nie lal sie ze mnie pot (moze za sprawą klimy bo w domu nie mam klimy i byłem cały mokrutki) i psycha mowi mi ze byl slaby trening..:(


Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-07-01 05:47:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dupaa123
Trochę mnie męczy psychika,ogólnie wczoraj się mi zajefsjnie cwwiczylo siła była checi byly wszystko git,czuvie miesni super w kazdej serii ciężar w górę,przerwy max do 40sek tyle mi wystarczało ale nie lal sie ze mnie pot (moze za sprawą klimy bo w domu nie mam klimy i byłem cały mokrutki) i psycha mowi mi ze byl slaby trening..:(



Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-07-01 05:47:15


Sam sobie zaprzeczasz. Ale przestań rozkminiać tylko trenuj dalej.

Efekty przyjdą z czasem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Push&Pull

WHEY premium