SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Faktycznie działający ANTYPERSPIRANT

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Witam,

Znacie może jakieś działające antyperspiranty? Trochę ich przerobiłem, w sprayu i kulce, teraz stosuję Nivea Silver Protect i Ziaja YegoBlocker, ale oba nie spisują się tak, jak powinny. Ziaja według obiegowej opinii miała nie przepuścić ani kropli potu, tymczasem jest tak rzadka, że zanim się wchłonie - ja zdążę się spocić
Znacie coś naprawdę mocnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Rexona v8 (żółta butla) u mnie sprawdza się najlepiej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
W sprayu? Korzystałem przez pewien czas, ale nie dawała rady. W chwili obecnej Nivea Silver Protect w kulce najdłużej wytrzymuje, ale wystarczy lekki wysiłek i pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak, tylko zwykła rexona niebieska to nie to samo co ta v8, ogólnie rexony jest xx rodzai.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Metodą prób i błędów każdy znajduje coś dla siebie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo ziaje w kulce nakładasz wieczorem na umyte i suche pachy i musi wyschnąć, bo jak dasz rano i zaczniesz cos robić to nic z tego nie będzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Jaki znawca

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zwyczajnie umie czytać.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Umieć a rozumieć to dwie zupełnie inne sprawy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Czytałem ulotkę Nakładam wieczorem i siedzę jak ten d**** 20 minut z uniesionymi pachami, żeby się wchłonęło. Przez ten czas zwykle zdążę się delikatnie spocić i wysychania Ziaji nie ma końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
weź suszarką potraktuj, albo powachluj czymś u mnie się sprawdza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Picie naparu z żeń szenia syberyjskiego

Następny temat

Rozciąganie stłuczonych pleców

WHEY premium