SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fake czy co ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Kupiłem Armatest z firmy armabol i na dole na pudełku pisze zamiast mct oil base 10ml
Na moim pisze advanced formula 10 ml kolor taki sam jak na oryginalnym zdjęciu żadnej różnicy nie ma jeśli chodzi o wygląd ale strasznie rzadki czy to może być fake data przydatności jest do 2029 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94770 Napisanych postów 364763 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670026
Wbijaj nie kombinuj armabol.ma dobre srodki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Armabold na pewno też przezroczysta substancja rzadka ale ma napisane mct oil base na pudełku a jeśli chodzi o 250 mg to mi się wydaje że jest więcej mocy kolega pół roku walił 40 ml i wygląda jak młody bóg w wieku tym co ja równe 40 lat teraz odbloki bierze zakonczył kurację także boldenon z tej firmy działa armatest no nie wiem to opakowanie mnie trochę dziwi że tak pisze sam mam boldenona 50 ml oczywiście po 10ml z tej firmy i też pisze mct oil basen ale data jest do 2027 ten armatest do 2029 i pisze na pudełku advanced formula a tak to wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94770 Napisanych postów 364763 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670026
To mały lab szanse znikome że ktoś go podrobił, widocznie zmienili napisy nie doszukiwał bym się tutaj drugiego dna
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 128 dni Na forum 224 dni Przeczytanych tematów 456
Ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań podwyższony estradiol

Następny temat

Testo real

WHEY premium