SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAKE CZY ORG - DECA-DURABOLIN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
no i jaki z tego wszystkiego moral??? W zyciu nie walne w siebie zadnego strzala jesli sam nie kupie tego w aptece. Diler...choc czasem moze zaufany sam tez nie moze byc pewien co sprzedaje jesli sam tez tego w aptece nie kupil. Porazka. Tak to jest jak sie kupuje z niewiadomego zrodla.


SOG DLA MNIE
kliknij w prawy dolny rog mojej wypowiedzi.

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsza jest deca z IP!! ma stezenie 200mg/ml jest lepsiejsza nawet od holendra i narazie niema podrob. a przedewszystkim jesli porownamy do holendra to wychodzi 2 razy taniej niz inna deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
Zauwazcie jaka jest roznica w pierwszym a drugim zdjeci w pisowni liczby 3 w liczbie 24119/"3"10 ja mam taka jak na drugim zdjeciu !!!

Dzikie węże !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Aktualnie mam zarowna jedna jak i druga ze zdjecia.Nie wiem czy dostrzegliscie ale sa roznice w nadruku choc tutaj nie widac tego tak wyraznie jak w realu.Otoz na pierwszej focie napisy Deca durabolin i te kilka linijek pod spodem niewiele roznia sie odcieniem i gruboscia od pozostalej czesci napisu natomiast w focie drugiej zarowno napis D...D...jak i te kilka (bodajze3)linijki pod spodem sa wyraznie wytluszczone.Jest tez minimalna,ok 1milimetra >roznica w grubosci ampulek.Ta za zdjecia pierwszego jest nieco ciensza od tej z drukiem wytluszczonym.Dodatkowa roznica to taka,ze na tej nr1(nr Zdjecia)metalowe kapsle sa plycej zawiniete pod zagieciem ampki i przy silnym uchwycie i okrecaniu daja sie obracac a nawet"na chama"daja sie zdjac.natomiast na tej nr2 kapsle sa glebiej zawiniete i mnie nie udalo sie odwrocic.przyznam sie ze na poczatku spanikowalem kiedy udalo mi sie zdjac kilka!!!kapsli.Poziom plynu w tej cienszej jest prawie niezauwazalnie wyzszy ze wzgl na grubosc ampki.Kolor i konsystencja cieczy rowniez sie nie roznia.Nie omieszkalem oczywiscie(po zdjeciu kapsla) sprobowac organoleptycznie i smak jetjednakowy,przynajmniej dla mojego jezyka co nieco mnie uspokoilo.Sprawdzilem nr i ten oryg.ktory podal Pio pokrywa siez moim na tej ze "zdejmowanymi"kapslami.Ta z wytluszczonym drukiem ma inna idate i nr serii(ta juz kiedys wzialem).Tak wiec nieco uspokojony trzymam ten towarek w polce i "dojrzewa"sobie w oczekiwaniu na cykl.Gumki na tej z wytluszczonym drukiem sa z idealnie wycentrowanym koleczkiem na trej ze zdejmowanymi kapslami(druk bledszy)nie wiem,bo jeszcze nie oderwalem.Jeszcze jedna roznica.Na Tej ze zdj nr 1 o druku "bladym"(zdejmowane kapsle)krawedzie etykiety sa od siebie oddalone o kilka(8,moze 10,ciezko na oko)milimetrow natomiast na tej z drukiem tlustym o kapslach mocno zacisnietych etykieta prawie sie dotyka,tzn pozostaje ok 2mm do brzegow.
zakladam ,ze obydwie sa dobre(musze tak myslec,hehe)po konsystencji,kolorze i smaku cieczy ale byc moze pochodza z roznych okresow produkcji.Nie znam tez miejsc ani procesu technologicznego ale jest mozliwe ze Organon robi je w niejednym zakladzie a jesli w jedny to i moze na roznych maszynach?Okres produkcji tez moze miec wplyw na zmiane wygladu zarowno etykiety jak i amp(czasem roznice sa minimalne).
Ciekaw jestem PIO,czy twoje kapsle daja sie sciagnac"na sile"czy siedza tak mocno,ze sa nie do ruszenia?
Tak czy siak,kiedys ta swoja zapodam.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Napisz tez Pio jak odleglosc jest krawedzi etykiety od siebie na Twoich ampkach.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
kaszkiet , a w czym ma byc lepsza jedna deca od drugiej..jesli stezenia sa takie same , to to jest to samo.
A podrobki IP? napewno sa...jesli ktos mowi ze nie robia podrobek , to napewno znajdzie sie gosc , ktory bedzie chcial sobie dorobic i zrobi podrobke.
Np . wleje rozcienczony testosteron propionat...albo cos oleistego i bedziesz mial gowno a nie dece.. rada jest prosta , nie kupuje i dilera tylko zaopatrz sie w pewne zrodlo...tj apteka.
Pol biedy jak dostaniesz olej w takiej podrobce..ale tak na dobra sprawe to nie wiesz co w siebie wstrzykujesz...tam poprostu moze byc wszystko

SOG DLA MNIE
kliknij w prawy dolny rog mojej wypowiedzi.

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki a jest deca IP w polskich aptekach chodzi mi o 1ml /200mg i ile kosztuje ?? Prosze o odpowiedz bo wlasnie mam zamiar zrobic cykl z deca i ****a wszyscy scuiemniaja nawet najlepszy kolega moze wam kit wpuiscic jestem tego zdania ze najlepiwej jest kupic w aptece .Prosze o odpowiedz !

bede duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
bulk a co ty w tej aptece kupisz ? metan? oma? i co dalej moze poprosze lekarza o 3000mg nandrolonu napewno mi przepisze \pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
byq DECI IP to firma undergroundowa i zadnej aptece tego nie kupisz... Ja nie jestem pewien czy ta firma ma odpowiedni sprzet do wytarzania sterylnych specyfikow.. Dlatego w zyciu nie walnalbym sobie strzala z takie substancji dopoki bym jej nie zbadal. Sa specjalne laboratoria ale nie mam do nich dojscia wiec odpada branie czegos takiego.
A recepte... masz kontakt do dilera , to tak trudno zalatwic ci recepte? Jak masz kase , to napewno zalatwisz.
Popieram BYQ , jak koksowac to z glowa i bezpiecznie. Lepiej kupic w aptece , ,bo sie mozna niemilo rozczarowac.

SOG DLA MNIE
kliknij w prawy dolny rog mojej wypowiedzi.

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3472
Pio tak wziolem kropelke i sprobowalem, szczypie w jezyk.
Gumki wszystkie sa jednego koloru, etykieta nie odchodzi w calosci
Wiec chyba jest dobra
Zobaczymy niedlugo jak dziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest po cyklu deki ?

Następny temat

Kolejna prośba...

forma lato