SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAKE CZY ORG - DECA-DURABOLIN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Witam ,pisze Ten post aby ustrzec Was uzytkownicy SFD przed lewym towarem ... Niestety na naszym rynku jest coraz wiecej podrobek ,terz powiem Wam z reguly jak je odroznic ... a mianowicie Deca-Durabolin firmy ORGANON (2ml-100mg/1ml)... sam Sie przejechalem w ten sposob ... i w***alem w siebie 3 ampulki lewego towaru ,no ale powiadomilem o tym odpowiednie osoby i zdarzylo sie to na szczescie ostatni raz ... Ok przechodze do rzeczy ... WSZYSTKIE ampulki z numerem :

Exp. date: 2004-01
395303

Sa lewym towarem ...

Mam w posiadaniu inne ORYGINALNE na 100% ampulki i powiem Wam czym sie roznia ...
- Oryginalna ampulka jest ciut wezsza od Wy***ki,widac to na 1 rzut oka
- W oryginale gumka ktora kryje sie pod zoltym obracajacym sie kapslem jest jasniejsza o jakies 2 odcienie.
- Na gumce w oryginale jest widoczne male "koleczko" ktore znajduje sie na samym srodku ,w wy***ce to "kuleczko" jest o wiele szersze ,wyrazniej odstaje i jest przesuniete.
- Naklejka na ampulce w oryginale jak i w wy***ce nie schodzi cala ,natomiast w Kazdej oryginalnej ampulce naklejka jest nizej obsadzona (2mm od dna ampulki) w wy***ce jest obsadzona na wysokosci 3mm od dna ampulki.

I numery na oryginale sa inne ...
Exp. date: 2004-05
395304

Jak bede mial kamere to postaram sie wrzucic zdjecia

:) Pozdrawiam ! :)
1

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
kurde;/
fotki byly robione w sloneczny dzien co moglo wplynac na rozniece w kolorze. Powiedzcie jak odroznic to od oleju? Czy tylko po smaki? i jaki wlasciwie ma smak deca BD ??

bede walczyl do konca!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Pio dzieki za informacje
Kumpel wlasnie wali deke dzisiaj sprawdze numery i dam znac czy orginal
Pozdrawiam

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3472


Witam
Pio czy Dece ta nie wy***ke to masz taka ??
Ja mam taka jak na zdjeciu.
Numery sa takie same jak podales w swoim oryginale.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
A jak zaluszmy bede mial z tymi lewymi numerami(Exp. date: 2004-01
395303) to co moze sie znajdowac w takiej ampulce jakis slaby testosteron ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
banann no spoko ,miejmy nadzieje ze ma oryginal :)

gornik: z etykiet wynika ze jest to ta sama deca co ja mam ,bynajmniej z tego samego wypustu ,sprawdz czy masz wszystkie gumki w jednakowym kolorze ,sprawdz czy etykietka nie odchodzi w calosci i najwazniejsze ... sprawdz smak tej deci ,wez krople na palca i spruboj ,powinno dosc mocno szczypac w jezyk i miec charakterystyczny smak i zapach ... arachidowy.

Maciek696: W mojej ampulce (wy***ce)po smaku smiem twierdzic ze nie byl w srodku zadny testosteron ani temu podobne ,mial smak normalnego oleju i WOGOLE nie szczypalo w jezyk ... ale co moze znajdowac sie w "Twojej" ampulce to nie mam zielonego pojecia ... moze to byc olej jadalny ,testosteron (np. propionicum) itd ...

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh mam identiko deke, jest ona organona jednak przywieziona z grecji, ulotka etc w jezyku greckim, numerkow deki nie sprawdzalem jeszcze ale smakowalem ja i jest wyraznie szczypiaca, pozatym wlasnie jestem podczas cylku narazie poszly 3 ampulki, sila poszla wyraznie natomias jezeli chodzi o mase juz nie jest tak dobrze, zobaczymy co bedzie dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
kumpel sam sie pofatygowal

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234


Tutaj stare zdjęcie z sfd'fu, data od fake'a, ale numerki nie te same. I to był zdaje się legal. Ja i tak wolę IP . Pozdrawiam.

Peace Love &

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
a dlaczego wolisz IP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
Ower- po pierwsze IP na razie nie jest podrabiane w tak szerokim tego słowa znaczeniu jak greki i holendry, a po drugie to masz dwa razy większe stężenie nandrolu- 200mg/1ml za taką samą cenę w ml, co wychodzi około 2 razy taniej. Pozatym buteleczka już leży u mnie w szufladzie, dlatego ją wolę .

Peace Love &

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
u mnie tez leży i 15 pęknie dlatego pytam \pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest po cyklu deki ?

Następny temat

Kolejna prośba...

WHEY premium