SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extreme Men's Formula

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 442
Ktoś z Was stosował ten preparat? Tzw Tribulus Complex, ma za zadanie stymulować naturalnie poprzez zawarte w nim zioła wydzielanie testosteronu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5184
Nie kupuj. Dobre na odblok po łagodnych cyklach.

Specjalista w dziale doping ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 5807 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40905
bardzo dobry preparat... brałem kilka razy i za kazdym razem byłem zadowolony...
stosowanie go ma sens w określonych okolicznościach...
ile masz lat?? od tego zacznijmy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 1815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27275
WILHELM a pod jakim względem byłeś zadowolony z tego preparatu?
O jakich okolicznościach stosowania mówisz?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 14530 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62110
preparat jest przeznaczony dla osob w wieku powyzej 23-26 lat kiedy to produkcja naturalnego testosteronu z kazdym rokiem staje się coraz mniejsza

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 5807 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40905
mam 32 lata... i uważam że ten preparat jest dla mnie bardzo wskazany...
a więc odczułem fajną poprawę samopoczucia... zwiększenie siły i chęci do życia... i oczywiście zwiększone libido...
jednym słowem uważam że to fajny produkt... dla dziadków w moim wieku i starszych...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31473
admin-sfd -> napsiales, ze dobre po lagodnych cyklach

wiec pytam z ciekawosci? po jakich cyklach? np. po cyklu z uzyciem metki, mala ilosc tabsow?

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Willhelm, od producenta jest wskazanie że po 21 roku życia, a Ty piszesz coś o kryzysie wieku średniego ;) Szukałem naturalnego preparatu który podniesie poziom odpowiednich hormonów ze względu na intensywny tryb życia, praca, stres, studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Willhelm, od producenta jest tylko wskazanie że po 21 roku życia, a Ty piszesz coś o kryzysie wieku średniego ;) Szukałem naturalnego preparatu, który podniesie poziom odpowiednich hormonów ze względu na intensywny tryb życia, praca, stres, studia. Gdy już pytasz o wiek 20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
:) producent oczywiscie że tak napisze...
dlaczego??
a dlatego ze największa liczba ludzi odwiedzających sklepy z suplami mieści się w przedziale 18-26 lat... wiec siłą rzeczy jeśli chcą sprzedać produkt muszą taką informację umieścić...
i w teorii nic im nie można zarzucić...
w praktyce faktyczne i dobre działanie preparatu odczujesz w wieku starczym czyli moim
mnogość składników tego preparatu napewno wpłynie na poprawę Twojego samopoczuciai będziesz z niego zadowolony nawet w tak młodym wieku...
a cena nie jest wysoka i spróbować mozesz...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 6988 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52689
to juz wiem co ojcu na urodziny kupie

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALKO

Następny temat