SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Euro 2016

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37202

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
bodymass
zastanawiałem sie przed Euro komu kibicowac procz naszych ,postawilem na węgrów ,cieszy ich wygrana ,do Austrii mam uraz po ME z 2008


również kibicuję Węgrom,prócz naszych, choć ja zawsze im kibicuję,niezależnie od turnieju.
Również mam uraz do Austrii,ale mój uraz jest za Hitlera, Fritzla i Conchitę Wurst

Wygrana Węgrów cieszy mnie. Tak samo jak brak wygranej Portugalii,bo po raz kolejny pokazalo to że jeśli drużyna jest mniej warta niż największy gwiazdor rywali,to nie znaczy dosłownie nic.

A teraz oglądam drumi mecz Francuzów i póki co szczerze muszę przyznać ze jestem zawiedziony ich postawą. Może i mają przewagę ale raz ze takich stuprecontowych sytuacji nie stworzyli,a dwa że i Albańczycy pogrozili troszke.

edit: uratowali sie. Troche nie wypadało im nie wygrać z debiutantem.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-06-15 23:04:43

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
A mnie bardzo ciesza pkt Islandczyków i mam nadzieje ze dadzą rade wyjsc z grupy

btw dobrze widze,tvp i polsat bede równocześnie transmitowali Nasz mecz?.Gdzie tu jakikolwiek sens takiego działania?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
sensu to ja tu od początku nie widzę, Polsat zyebał to Euro niemiłosiernie, od gości w studio po komentatorów, w porównaniu do 2008 roku jest ogromna przepaść, turniej z 24 drużynami, a oni wysyłają 4 komentatorów małym kosztem chcieli ten turniej obskoczyć, dobrze, że nie wykupiłem bo bym się teraz niezimesko wkvrwiał

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dlatego nie ma co oglądać na Polsacie. Ja osobiście będę oglądał mecz na TVP. Żadne państwo w Europie nie zakodowało ME, tylko oczywiście Polska. W jakim my chorym kraju żyjemy, to nie mam pytań.
Nie wykupiłem pakietu i meczę oglądam na TVP albo na niemieckich stacjach i na nic nie narzekam.
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
A teraz oglądam drumi mecz Francuzów i póki co szczerze muszę przyznać ze jestem zawiedziony ich postawą. Może i mają przewagę ale raz ze takich stuprecontowych sytuacji nie stworzyli,a dwa że i Albańczycy pogrozili troszke.

edit: uratowali sie. Troche nie wypadało im nie wygrać z debiutantem.


Francja w tych ostatnich minutach dwoma bramkami uratowała mi dwa kupony/
Wracając do postawy gospodarzy, to trafią na kogoś lepszego, bardziej doświadczonego i mistrzostwa się dla nich skończą.
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Żabojady jeśli wyjdą z grupy to daleko nie zajdą myślę że nawet Polacy mogliby im zagrozić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
spokojnie, to dopiero drugi mecz. Pewnie też oszczędzaja siły na cały turniej. Co im da wygranie w grupie po 5:0 grając na pełnych obrotach,jak potem bedą zmęczeni i w kolejnej rundzie przegrają ze zmęczeniem?
W pierwszych meczach inni mocni też nie zachwycili,Anglicy czy Hiszpanie poniżej oczekiwań,Belgowie i Portygalia słabo. Tylko Włosi zagrali całkiem nieźle.
Nie wiem jak Niemcy,nie widziałem ich pierwszego meczu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Mecz z Ukrainą pokaże wszystko ;)


Zmieniony przez - matus007 w dniu 2016-06-16 14:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
QUEBLO
spokojnie, to dopiero drugi mecz. Pewnie też oszczędzaja siły na cały turniej. Co im da wygranie w grupie po 5:0 grając na pełnych obrotach,jak potem bedą zmęczeni i w kolejnej rundzie przegrają ze zmęczeniem?
W pierwszych meczach inni mocni też nie zachwycili,Anglicy czy Hiszpanie poniżej oczekiwań,Belgowie i Portygalia słabo. Tylko Włosi zagrali całkiem nieźle.
Nie wiem jak Niemcy,nie widziałem ich pierwszego meczu.


Francja zagrała poniżej oczekiwań i nie ma co ich bronić.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Bale drugi gol, drugi z wolnego i Anglicy z 1 punktem na razie zapowiada się ciekawa druga połowa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Copa America 2016

Następny temat

Warunki fizyczne a poziom umiejętności

WHEY premium