SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erekcje na testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4848

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Ja bije od 3 lat cypio 2x w tygodniu i palka sztywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
colin2000
Ja bije od 3 lat cypio 2x w tygodniu i palka sztywna.

A jakie dawki? HCG i ari też dodajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
colin2000
Ja bije od 3 lat cypio 2x w tygodniu i palka sztywna.


A coś więcej? Dawki teścia i ewentualnie IA? Ja lecę delikatnie cypio 125mg pon-czw (250mg week), exe pon-czw po 12,5mg plus HCG pon-czw po 625ui i grubo się robi z libido. A dodam, że nie dość, iż jestem na początku 3 tygodnia to jeszcze E2 wraca to normalnego stężenia po zbyt mocnym zbiciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Umnie leci 2x 80mg cypionate czyli 160mg week do tego HCG 250-300j. HCG. Kontroluje co jakis czas estro to mam delikatnie powyzej normy, ibido super, brak retencji wody, cisnienie w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
colin2000
Umnie leci 2x 80mg cypionate czyli 160mg week do tego HCG 250-300j. HCG. Kontroluje co jakis czas estro to mam delikatnie powyzej normy, ibido super, brak retencji wody, cisnienie w normie.

HCG Raz w tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Nie, co dwa dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Ćwiczę Bo Lubię
parej
A można coś dodać do testa cypio, żeby mieć super libido i erekcje? Jakieś masterony, provirony, boldenony?


Nie ma dużej różnicy czy dodasz powyższe czy nie bo czy pała stoi zależy od balansu twoich hormonów a balans możesz osiągnąć regulacją dawki tego co bierzesz, inhibitorem aromatazy albo tym co wymieniłeś zamiast inhibitora.
Chodzi mi że masz zj**any stosunek testa,estro i prolki stąd problemy .
Nie podam ci złotych widełek bo takich nie ma musisz znaleźć swój złoty środek metoda prób i błędów

Pisałem już, że estro i prolka jest okej. Test badany i powyżej normy, test wolny również powyżej 93 przy skali 7-23. Estro było 1x norma (czyli norma do 47, to moje estro 47), było 1,5x norma. Było 2x norma. Było 2,2x norma nawet (czyli przy normie 47 to masz 103). Prolka było 10% normy, 30% normy, 50% normy, obecnie 40% normy, były też prolki powyżej 100%, np. 110%. Zapewne w międzyczasie były i prolki 70%.
A Ty jaki masz test wolny, estro i prolke, jak trzymasz z ciekawości zapytam? Wiem, żę to nie są złote widełki dla każdego, bvo każdy jest inny, to wiadome. Nie próbowałem 3-krotności normy estradiolu, ale nie wiem czy to by coś dało nagle.

Psycho Dad
J/w, bardzo dobrze wytłumaczone. Ja na cypio chodzę cały czas ze sztywnym na ten przykład.

A jaka dawka cypio, jaki wynik test wolny lub jakie estro i prolka (wraz z normami)?

chudykonrad1991
colin2000
Ja bije od 3 lat cypio 2x w tygodniu i palka sztywna.


A coś więcej? Dawki teścia i ewentualnie IA? Ja lecę delikatnie cypio 125mg pon-czw (250mg week), exe pon-czw po 12,5mg plus HCG pon-czw po 625ui i grubo się robi z libido. A dodam, że nie dość, iż jestem na początku 3 tygodnia to jeszcze E2 wraca to normalnego stężenia po zbyt mocnym zbiciu...

U mnie dość podobnie, ale jak na 3 tygodniu to wtedy to ja też miałem duuże libido. Jak zaczynasz to masz efekt "wow".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
parej ja trzymam w normie jak jestem na TRT na cyklu do półtora max prolaktyne zależy od tego na czym jestem norma albo 2x
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
A na podniesienie libido jakby dorzucił coś? Są środki, które działają mocno na plus na libido?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 strzałów susty 500 mg e4d odblok

Następny temat

Anastrozol vs Eksemestan

WHEY premium