SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + Bold + Wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Witam mam kilka pytan co do mojego cyklu
Zaczne od tego co zakupilem i jak mniej wiecej ma wygladac moj cykl pozniej poprosze o kilka porad ;))
Wic tak
Bold Malay Tiger 40ml 200mg/ml
Enan Malay Tiger 20ml 250mg/ml
Wino w tabletkach i tu mam do wyboru albo Genesis albo Atomic Labs - Co polecacie ?
zaczolem cykl 19 Dni temu
do tej pory strzaly robilem co 4 dni czyli np w ponedzialek pozniej w sobote itd , 1ml enan i 2ml bolda wino chcialem dozucic po 30 dniach tak zeby nie jesc go zbyt dlugo bo jest toksyczne dla watroby , ogolnie cykl ma wygladac tak (w tygodniach):
1-12 Enan
1-12 Bold
5-12 Wino
Rozmawialem dzisiaj z kolega i stwierdzil ze biore za malo tescia jak na tyle enan i doradzil mi zebym bil co 2 dzien czyli poniedzialek , sroda , piatek itd 1ml Enana i 1ml Bolda i tu moje pytanie CZY TO JEST DOBRY POMYSL ?? chodzi glownie o to zebym nie przesadzil , odrazu mowie ze enana nie moge bic po np 1.5 ml co 4 dzien bo mam w ampulkach po 1ml nie we flakonie 10ml tak ze ta opcja odpada
Winko bede jadl po 3 tabletki dzienne czyli 30mg czyli dawka taka normalna :) Pomozcie mi co z tym zrobic BOLDEM i ENANEM
Towar mam od reki tak ze nie ma problemu zebym dokupil jeszcze 20ml enan i walil rowno z boldem , tylko czy to jest dobra opcja ?
z gory dzieki za pomoc , Pozdrowionka ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Nie wiem jak edytowac pomylilem sie w tym zdnaiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Rozmawialem dzisiaj z kolega i stwierdzil ze biore za malo tescia jak na tyle enan - chodzi oczywiscie o to ze biore za malo tescia jak na tyle BOLDA !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Kolege masz dziwnego, a sam wypełnij ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
1. WIEK: 20
2. WAGA: 98kg
3. WZROST: 191 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: ?
-udo: ?
-talia: ?
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA: staram sie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wino + prop 60 dni
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: rok temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 6x110kg
-martwy ciąg: 160kg
-przysiad: ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
Kolega poprostu inaczej podchodzi do sprawy , zadko kiedy schodzi z cyklu , sam wali suste co 2 dzien tak ze tez niezbyt madze , dlatego tez napisalem tutaj , jutro jest dzien BICIA tak ze musze wiedziec co robic , POMOCYYYYYYYY !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Napisz ile bierzesz bolda i testa tygodniowo, bo przeczytałem dwa razy, to co napisałeś i dalej nie mam pewności ile tego jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolda można i samego śmigać więc niema potrzeby podbijać dawki jeśli jest postęp__ w zasadzie to twój drugi cykl więc też nie wejdziesz odrazu na gram towaru tygodniowo_ ale przeiągną bym cykl jeszcze z 4 tyg_ jednak nandrole świetnie spisują się na długim dystansie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65
slac - biore 1ml tescia i 2 ml bolda co 4 dni czyli poniedzialek , sobota , itd , ktos z forum w 2 temacie napisal zebym bral 1ml tescia i 1 bolda co 2 dni czyli poniedzialek , czwartek , itd i tak mam zamiar zrobic , chyba dobre rozwiazanie nie ?
8x8 - cykl bedzie trwal jeszcze 8 tygodni , za 8 dni dorzucam wino i ciagne 7 tygodni wszystko razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spore dawki jak na drugi cykl __ co 2 dni to jest poniedziałek i środa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
To chyba ja jestem winien tej sytuacji, ale też chyba trochę inaczej "to" miało wyglądać https://www.sfd.pl/Potrzebuje_porady__Enan_+_Bold_+_Wino-t861732.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl prop? potrzebna pomoc

Następny temat

Przedluzenie cyklu.

WHEY premium