SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje Mundialu 2018

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16910

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Grupa moim zdaniem jest już wygrana mnie jedynie w tym wszystkim cieszy, że prawdopodobnie zostaną wizy do Rosji zniesione na czas mundialu (przynajmniej tak wynika z artykułów - http://www.kibice.net/news/6162-na-rosyjski-mundial-bez-wiz.html ) a jeśli tak będzie to myślę, że w końcu uda się zwiedzić Rosję a do tej pory nie było jakoś motywacji, dlatego dobrze, żeby Polska dała radę, a jesteśmy na dobrej drodze.
1

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
W sumie racja. Nawet nie myślałem o podróży turystycznej do Rosji podczas Mundialu, a byłaby ciekawa opcja. Tylko nie wiem jak zwykli Rosjanie reagują na Polaków.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Obyśmy nie przegrali na gorącym terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Też miałbym takie obawy ale 3-4 lata temu. Teraz mamy klasową 11,(Glik i Pazdan) zrobią swoje w obronie nie mamy słabych punktów jutro 2;0 bądź 3;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
ranking,rankingiem ,ale co te bałkańskie "sprzedawczyki" ze Szwajcarii robią na 11 miejscu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Rosjo nadchodzimy !!! medal jest NASZ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Za awans na mundial ,medali jeszcze nie przyznają . Oby Naszych kluczowych graczy ominęły kontuzje i grali reguralnie w swoich klubach, a powinno być troche pociechy z nich na turniej ( brak awansu przy takiej liczbie pkt po 5 kolejka . To była by jakaś katastrofa)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Awansować to oni muszę tylko, że jak pójdzie dalej w turnieju.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Ja bym jeszcze nie był taki pewny awansu,Armenia i Kazachstan nie odpuszcza to nie San marino ze 3 pkt można dopisac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
Ja jestem dobrej myśli tak jak kolega wyżej wspomniał,oby nie było tylko kontuzji plus dobra dyspozycja w klubach i będzie ciekawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polskie Kluby w Europejskich Pucharach 2015-2016

Następny temat

jaki wybrać ?

WHEY premium