SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik-Bartosz

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2647
Witam.
Moje doświadczenie w treningach jest minimalne tak samo jak moja masa mięśniowa lecz postanowiłem to zmienić:D Ćwicze nieregularnie od jakiegos czasu ale to nie działało wiec stawiam na regularność i cierpliwość czekając na efekty.

Moja waga to:57kg
Wzrost:170
Wymiary:
Biceps:29
Klatka:92
Widac ze jestem szczupły i dosc niski ale to chyba nie sprawia jakiegoś dużego problemu.

Treningi zaczynam od takiego planu:
Półprzysiad na jednej nodze/Przysiad na jednej nodze 4 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz silę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Podciąganie na drążku nachwytem 4 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz silę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Pompki na poręczach 4 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz silę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Pompki z nogami na dużym podwyższeniu 3 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz silę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Podciąganie na drążku, podchwytem, skrócony ruch, staramy się angażować w pracę tylko biceps 2 serie (max)
-Podciąganie zgiętych nóg wisząc na drążku 3 serie (max)
-Wspięcia na palce na jednej nodze 2 serie (max)

później w ćwiczeniach spróbuje dokladac obiążenie do masy ciała w postaci kilkukilogramowego plecaka;)
Jeszcze dziś wrzuce wymiary,zdjecia a także pierwszy trening:)

Zmieniony przez - bartosz290396 w dniu 2013-02-15 18:01:46

Zmieniony przez - bartosz290396 w dniu 2013-02-15 20:51:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domator ekspander drążek pompki ABS

Następny temat

pytanko

WHEY premium