SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po gali EliteXC Heat

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Patrzac na fotki Kena , jestem pewien na 90% ze on nigdy nie mial zamiaru wyjsc do klatki z Kimbo . W tak zdziadzialym stanie jeszcze go nigdy nie widzialem .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy mówią że gość który rozwalił kimbo to 'no-name' , troche w tym racji ale zważcie że był on Mistrzem USA w karate full-contact, myślcie sobie co chcecie ale przez samo to był dla mnie faworytem 5:1 w tej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
O ile dobrze pamiętam koleś który wygrał z kimbo powalił kiedyś na dechy boba sapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 332
nie lubię czarnucha. Ale muszę przyznać, że na walce się zawiodłem. Z tankiem poszedł na wymianę, i dostał kilka petard w łeb i nie zrobiło to na nim wrażenia. Tutaj wydawałoby się, że prosty był słaby, a jednak kimbo padł. Czuję niedosyt. Tyle czekania żeby zobaczyć 7 sekund walki.

Bóg, Honor, Ojczyzna. (BHO)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waski336, dla mnie ostatnie wydarzenia z udziałem Tanka , Raya Mercera itp wskrzeszonych dla potrzeb biznesu zombie nie są już godne nazwania 'walką' - to jest festyn mający na celu dojenie kasy bazując na popularności (nie umiejętnościach) kimbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8488
Seth Petruzelli ma w MMA rekord 11-4 , a 9 walk wygrał przez KO lub TKO. W 2004 wygrał tez z Danem Severnem {decyzja}.

Mirek.M Proud NRA Life Member
www.nra.org www.nraila.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Obejrzalem sobie jeszcze raz ta walke , i nie wiem jakim cudem Wy wysuwacie jakie kolwiek wnioski na podstawie tych 5 sek. "walki" . Ja rozumiem ze wielu z Was nie lubi Kimbo , sam za nim nie przepadam , ale badzmy obiektywni . Pozdrawiam .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyobraź sobie że kimbo walczył już wczesniej i mozna bylo wczesniej docenić jego talenty

tak samo o petruzellim świadczą jego dokonania

Walka była jednostronna i błyskawiczna więc wszystkie te dywagacje ze czyimś zdaniem powinno być inaczej ->>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
w sumie Petruzelli Sappa położył w identyczny sposób, również w pierwszych sekundach walki (potem przegrał bo naciągnął sobie biceps chyba). Ma chłopak talent do takich freaków :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Dokładnie widać po czym popłynął - krótki prosty z przedniej ręki na który wszedł całym ciałem idąc do przodu.

Czy ja wiem, wyprowadzany był jako prosty ale ostatecznie wyszedł taki pół-sierp. Impet Kimbo i to że szedł całym ciałem nie miało to wielkiego znaczenia. Cios po prostu trafił w szczękę z boku. Lucky Punch jak dla mnie. Wydaje mi się że za wcześnie przerwana walka. Po tym jak Slice spłynął ciosy Setha niemal w ogóle nie trafiały do celu, ground & pound wyjątkowo nieudolny.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ELITE XC HEAT **** WYNIKI ***

Następny temat

Trening MMA w domu!!!Prosze o pomoc!

WHEY premium