SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyma BURN XTREME + koktajl proteinowy ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Witam, jest to pierwszy mój post na forum wiec chciałem sie przywitac :D chce sie dowiedziec czy stosowanie burn xtreme razem z koktajlem proteinowym moze osbłabic jego działanie lub na odwrót. Dowiedziałem sie własnie ze stosowanie takiego koktajlu jest dobre na sniadanie a przed sniadaniem bierze sie 2 kapsy Burna xtreme i nie wiem czy to nie bedzie przeszkadzało w jakis sposób.

skład tego koktajlu to: 400ml półtłustego mleka, 1 łyżka niskowęglowodanowej odżywki białkowej, 0,5 kubka jakichs owoców, 1 łyzka spiruliny, siemie lniane
Moze mi polecicie jakies dobre koktajle które mogą zastąpic sniadanie??
Diety jako takiej nie mam staram sie ograniczac spozywanie pieczywa makaronów itp. ćwicze na siłowni 3 razy tyg + 2 treningi na hali.
Z góry dzieki za odpowiedz. PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Posiłek nie osłabia działania spalacza. Poza tym 400ml półtłustego mleka to na redukcji trochę nie bardzo.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
aha, to moze masz jakis lepsza alternatywe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Posiłek bogaty w białko, węglowodany i tłuszcz, np.: jajecznica/omlet + płatki owsiane + warzywa.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
no ale jakto jak chce naprzykład zbic tłuszcz to mam jesc posiłek bogaty w węglowodany i tłuszcz ?? heh juz nic z tego nie czaje ;D najbardziej mi zalezy na zbiciu tkanki tłuszczowej z brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czego nie czaisz jak do tej pory nie przeczytałeś nawet jednego artykułu? Masz posty podwieszone o odżywianiu. Po ich lekturze wszystko powinno stać się dla Ciebie jaśniejsze.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
Sniadanie to najwazniejszy posilek w ciagu dnia ktory daje energie na caly dzien wiec wyeliminowanie zupelne zrodla energi czyli wegle/tluszcz nie jest zbyt madre i dobre

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, dieta a ilość kalorii

Następny temat

kalorie ?

WHEY premium