SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży prooblem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam otóż mam taki problem.
Z dużą wagą jestem zaznajomiony od dziecka ponieważ byłem potężnym dzieckiem :)
Otóż teraz mam 174cm wzrostu i waże 75 kg
Ale nie w tym problem
Od dawień dawna mam problem ponieważ bo matce mam potężny dół czyli nogi itp....
I kieruje do was pytanie czy dietka i ćwiczenia na nogi zniwelują te rożnice?

Bo to prze komicznie wyglada ; d dół szeroki a na gorze wąski.
Jak by tu powiedzieć odwrócone V :)
Proszę o szybką odpowiedź ;)
Z góry dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Może zacznij po prostu góre cwiczyć? gdy góre będziesz ćwiczył nogi też ćwicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
wcale niemasz nadwagi nie przesadzaj. nogi mozesz zmniejszyć albo paląc tłuszcz przy pomocy diety na redukcje jeżeli są one tłuste a jeśli są umięsnione bo tak też może być( w końcu nogi prtawie cały czas pracują) to musisz zmniejszyc tą różnice rozwijając górne partie

Zmieniony przez - Dzikuś w dniu 2012-12-15 13:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Żeby zniwelować takie różnice potrzeba naprawdę sporo pracy, ale jest to możliwe. Taka specyficzna budowa ciała uwarunkowana jest genetycznie i związana z aktwynością estrogenów, wrażliwością receptorów alfa-adrenergicznych w określonych partiach... Pewien wpływ mogą mieć czynniki żywieniowe, w tym estrogeny zawarte w wybranych pokarmach. Ważny jest też odpowiedni trening, nastawiony na rozbudowę górnej połowy ciała w celu zniwelowania optycznej dysproporcji.

Jeśli się przyłożysz, poświecisz trochę czasu na zdobycie wiedzy i doświadczenia z pewnościa uda Ci sięwprowadzić zmiany w kompozycji sylwetki

nie powielaj po kilka razy tych samych tematów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potezne nogi

Następny temat

[b]Czy można???[/b]

WHEY premium