SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl albo ewentualne przedłużenie pierwszego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
czellista
no tak tak Flex, zgadzam sie, mi chodzilo tylko o wypowiedz kolegi wyzej, ktora zabrzmiala tak, jakby trzeba bylo od razu robic off bo suty swedza, przynajmniej tak do odebralem


Moje pobudki sa takie same jak flex napisal ale nie chcialem juz bic piany
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
horroren
Czysto teoretyczne pytanie: czy można zostać profesjonalnym kulturystą robiąc odbloki i offy między cyklami? Czy jak chcesz iść na scenę to musisz lecieć tesć nonstop?


Bezsensowne pytanie kulturystyka to nie tylko testosteron

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Panowie prośba o przypomnienie jak to szło z tym odblokiem. Został mi ostatni flakon propka, 4 tygodnie temu leciałem 5tys hcg i moje pytanko czy walnąć znów 5tys i pozostałe 5tys wystarczy mi na odblok? (Mam ostatnią butle hcg) i jeszcze pytanko kiedy zrobić badania i jak brać symex i clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Walnij hcg i zrób badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Oczywiście po skończonym propie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
Ale 5tys teraz i 5 tys po propie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pod koniec cyklu wbijesz hcg podziel na 2,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94542 Napisanych postów 364495 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669273
Po cyklu to minimum 10,000 hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3302
lodzianin1
Po cyklu to minimum 10,000 hcg

No dobra to po ostatnim strzale walne 10tys. A kiedy i ile clomidu, badania rozumiem dwa tygodnie po ostatnim zastrzyku i symex dopiero po badaniach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuacja cyklu pod SW-dobór środków i dawek

Następny temat

Zapatrywania się na cykl

WHEY premium