SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dreszcze i kucia w Kolanie(srodkowa cześc kolana-Rzepka)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Witam.Dośc niezmiernie pisac o kontuzji która mi sie przytrafila.Wczoraj na meczu,prawdopodobnie nabawilem sie kontuzji,a mianowicie przy napinaniu miesnia czworoglowego czuje lekkie dreszcze i kucia w kolanie a dokladnie w srodkowej cześci rzepki,kolono jest troszeczke podpuchniete.W poniedziałek mam zamiar jechac do lekarza i wtedy ustali sie ostateczno diagnoze.Z kolanami nie ma zartów,wiec nie lekcewarze tego.Co to moze byc.? Czy jest to groźna kontuzja tak z opini ekspertów którzy zasiadaja na forum.? Dzkiekuje i prosze o napisanie co mogło byc przyczyna i jakie sa skutki nie leczenia tego.? Chcem sie dowiedziec zcegos wiecej,abym an przyszłosc nie popełnial tego samego bledu. dziekuje i pozdrawaim serdecznie Iniesta.

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez kradam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Dziekuje Ci,ze zainteresowales sie tematem,ale co do twojej 2 diagnozy bym sie chyba nie zgodzil,przy naderwaniu wiązadła nie mógł bym kolanem ruszyc ani zginac i kolano by wygladalo jak bania a ja moge nawet leciutko potruchac,gorzej to wychodzi jezeli mam uderzyc pilke na bramke,wtedy ból jest niedowytrzymania i czuje wtedy kucia.Myśle,ze to by była bardziej 1 diagnoza,ale nie wolno gdybac,tylko trzeba isc do lekarza.
Misiek,a znasz moze przyczyne tej kontuzji,??? co to moglo spowodowac taki uraz.?? Jakies niedociagniecia.?? Żle rozgrzane stawy kolanowe.??

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jakby coś z czworogłowym, przyczepia się do rzepki, odpowiada za wyprost kolana (choćby wtedy gdy uderzasz piłkę). Jak nie przejdzie to do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białe plamy na dłoniach

Następny temat

Trądzik we włosach ?? (HELP)

WHEY premium