SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dream 10 - live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
zarumaskis... Piękny high-kick :) Czemu w tej walce co teraz była nie umiał go podusić ? Obracał nim na lewo i prawo i nie umiał -_-

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2009-07-20 10:48:39

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Greg wdupiłeś kase? High powinien przegrać decyzją

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Filho - Manhoe 1 1.77 8/10 Betus

One thing why I don't bet 10/10 is Filho head. In his last fight he talked to air and looks in very bad mental condition. But now he should be better, I saw photos and videos from his training and it looks ok. If we talk about skills Filho is nightmare for Manhoef. Maybe Manhoef has one of the best striking but he can be very easily taken down and submit. If Filho will be normal and do not try to exchange strikes with Melvin he should win this easy.

Sakurai - Zeromskis 2 5.75 5/10 Bodog

Possible big surprise here. Sakurai had very big troubles at weigh-ins and he couldn't make proper weight. His conditioning is big question. Zeromskis is very interesting fighter with many unorthodox tricks. Fair odds should be much smaller on Zeromskis.

Galvao - High 2 4.00 2/10 Bodog

Galvao is still not full checked as mma fighter and odds for him are very low. High is also good prospect and he can make surprise here.

Aoki - Ribeiro 2 2.70 6/10 Betcris

Odds are high for Ribeiro because he has long break before this year return. But he is still TOP lightweight fighter. This fight will be propably take to the ground and I don't see Aoki advance there, Ribeiro is a world class bjj fighter and can even submit him. Very interesting fight and big chances for another underdog.

Kikuno - Armade 2 2.45 8/10 Bodog

Nice odds for Armade. Armade is a very good striker with not bad grappling abilities. He can defend from average wrestlers and bjj guys. Kikuno is also good fighter but I don't see any big advance for him, only he is worse striker..."

tu moje typy na ten dream

nie no, ale żal mi galvao dla mnie dogrywka, napewno nie high

kolo wychodzi do walki przy "we are the world" jaaa

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-07-20 10:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
EE Filo ci nie wejdzie, no i high 1r prawie przeleżał nic nie robiąc w 2 troche popracwał jak dla mnie przegrał nawet bez dogrywki.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Mnie tez zal Galvao, poznalem go osobiscie, spoko koles, naprawde sie stara trenujac mma. Powinna byc przynajmniej dogrywka lub decyzja dla Galvao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Te wejścia i różna muzyka to fajna zmiana w stosunku do metalu i podobnych w ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3350
Jak dla mnie Andre lekko prowadził, powinni dać dogrywkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
ale z tym we are the world to przesada

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
mnie to tam cieszą te głupie piosenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
hehe ale ten japoniec ma pozycje w stojce, jak pijany mistrz wu-szu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza przygoda z MMA

Następny temat

Dream 10 walki do ściągnięcia

WHEY premium