SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa laweczka i modlitewnik

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4615
hehe to do domu ten sprzecik sobie przenies i ogienn niech klata puchnie:D hehe to fajnych masz sasiadow tak na marginesie:P

Nowe konto - technoboy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
Nie da sie :) za maly pokoj a staremu przeszkadza ze mam nawet hantle 12 kg i tylko miejsce zawodzi . . . -,-" dzis sprobuje wkleic fote wieczorem tego pisemka

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Ja miałem ławke ze skrzynek, styropianu i dwóch paneli podłogowych (i spoiwa_sznurka)

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
niemozliwe, nie da sie cwiczyc na czyms takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
oooo..Adexik..To nie pamiętasz jak sam ją ze mną składałeś przez dwie godziny bo było wiecej jaj niż roboty??

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sog odemnie za pomyslowosc, sam teraz robie swoja domowa silownie i wiem jak to liczyc sie z kazdym groszem by cwiczyc, fakt ze cwiczac na rkzeslach mozna dorobic sie kontuzji no ale ja np teraz bede cwiczyl przez 2 miesiace na lawce do brzuszkow, z mozliwoscia zlozenia do poziomu.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4615
Ahahahah Seba_kzn dzieki za mojego pierwszego soga:D Ano pomyslowosc to podstawa, w czasach gdy nie ma pieniedzy trzeba sobie radzic... powodzenia w robieniu silki:)Niech masa bedzie z Toba:)

Nowe konto - technoboy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nawet pomysl na modlitewnik pozycze, bo genialny nie wpadl bym chyba na to. tylko obawiam sie ze gora od puchy moze byc za miekka

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4615
heheh, moja pufka nie jest az taka miekka, kozacko sie bic na nim pompuje:)a o to chodzi:]

Zmieniony przez - jazgocik w dniu 2006-10-07 18:44:57

Nowe konto - technoboy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie- dziwne ale na temat

Następny temat

Sugestia

WHEY premium