SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dociecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
WIEK: 24
2. WAGA: 95
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat
6. DIETA: ujemny bilans kaloryczny
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: od jakiś 3lat bez odbloku,
8. TRENING: PPL
9. CEL CYKLU: Redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP Czasowy OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatnio mostek 250mg T co 7-10 dni
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140x3
-martwy ciąg: 220
-przysiad: 200

Witam. Ostatnimi czasy się troche zapuscilem. Chciałbym w jakieś 8 tyg zejść do jak najnizszego bfu i robić jakościowa masę. Będzie ujemny bilans kalorii, cardio.

Myślałem, żeby wrzucić
Długiego T 500mg tygodniowo jako podkład. Co do tego, żeby fajnie się wyciąć? Myślałem nad clenem, ale z tego co czytałem daje mocno w serducho(nie miałem z nim doczynienia jeszcze)

Mogę ogarnąć recke, może tussi z apteki? 1tab ma 15mg efki(też nie miałem doczynienia)

Może Oxa? (też nie miałem doczynienia, ale to chyba już więcej $ będzie potrzeba, a budżet mam ograniczony)

Moze coś takiego?
500mg długiego
300mg npp
30mg wino
Efka? /clen?

Z gory dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
No pierwszy raz w życiu o tym słyszę, ale już wyczytałem co to. Do tej pory jedynie jakiś suplement na stawy mi mignal o takiej nazwie.
Mam już clen zakupiony więc chyba spróbuję narazie tak jak to wyżej pisałem, pierwszy raz wleci clen więc mam nadzieje, że zrobi robotę



Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2019-10-08 13:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Test npp winko bedzie odpowiednie . Z efka to musialbys sprobowac czy nie bedzie problemow z sercem skoro juz miales jakies komplikacje . Efa/clen wplywa takze sprawa do przemyslenia czy wrzucac . Ale test npp i winko jak nabardziej i bez efy/clenu bedzie mozna sie dociac

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Ja bym npp zostawił na odbicie po redukcji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak masz problemy z serduchem odpuść sobie stymulacje. O pompe trzeba dbać, forme zrobisz na saa spokojnie przy zachowaniu reszty potrzebnej pod cel.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No raczej. Daj tylko testa i wino. Musza mi zacząć płacić chyba w końcu, ale weź SX z WXN i to maks jeśli chodzi o stymulanty. Przyhamuje apetyt. Do tego polecam dwa razy dziennie wypić babkę płesznik. Łyżkę stołowa na szklankę wody. To musi postać z 15 min i raz, ze oczyści jelita to powstały glut tez wypalnia żołąd i hamuje głód. Do tego yerba mate. Kup smakową z CBS. Da Ci lekkie pobudzenie i znów przyhamuje głód.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
AdamKO84
Test npp winko bedzie odpowiednie . Z efka to musialbys sprobowac czy nie bedzie problemow z sercem skoro juz miales jakies komplikacje . Efa/clen wplywa takze sprawa do przemyslenia czy wrzucac . Ale test npp i winko jak nabardziej i bez efy/clenu bedzi e mozna sie dociac


Tzn ja czytałem, że obciąża clen serce mocno. Sam nie mam problemów(przynajmniej mam taką nadzieję)
Jedyne co to biorę leki na nadciśnienie, bo mi wywala od SAA(nie wiem czy to się zalicza do problemów z sercem)

Także może warto pomyśleć o tej efce lub clenie?

Czy dać 500 testa, 300 npp, 30mg czy więcej? wina



Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2019-09-10 11:41:03

Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2019-09-10 12:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja już coś bierzesz to może stłumić, ale mogą być i cyrki. Najprościej przelecieć jedno i drugie na niskich dawkach i obserwować czy jest stabilnie czy znacznie gorzej. Kwestia indywidualna, ja np dobrze toleruję clen.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
krzykacz
Ja już coś bierzesz to może stłumić, ale mogą być i cyrki. Najprościej przelecieć jedno i drugie na niskich dawkach i obserwować czy jest stabilnie czy znacznie gorzej. Kwestia indywidualna, ja np dobrze toleruję clen.


Czyli wtedy clen zamiast winka?
A jak dawkowac clen najlepiej, żeby to miało ręce i nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wino nie pali fatu, więc clen czy efa może iść do wina. Kwestia co i w jakich dawkach będzie się sprawdzać u Ciebie akurat skoro tak boisz się o pompe.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Mogę spróbować optymalnej dawki przy mojej wadze i zobaczę jak się będę czuł. Najwyżej odstawie. Tylko potrzebuje porady ile tego wrzucić żeby paliło dobrze fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
40/60/80 testuj na początek. Co kilka dni podbijaj.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napecznialy tloczek strzykawki

Następny temat

Jak najlepiej z tego że przejść na mostek, dawki, hcg, czy można T3 w tle?

WHEY premium