SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlugosc snu na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miczelx dla ciebie to może być syf dla innych leki ratujące życie. W ostrych bólach nowotworowych też byś leczył dietą, albo modlitwą nie morfiną, już a ant na innym forum, miałem taką wyminę zdań, moje zdanie jest takie dietajest ważna, ale wielu chorób nie leczy nie ma naprzebieg choroby wpływu jak moja choroba CU.
Wybacz , nie piszę tego złośliwie, po to to jest forum aby dyskutować ale takie mam zdanie.

Wiadomo że nie ma leków na wszystko, ale dzięki lekom ja jeszcze jestem na tym świecie, gdyby ich nie było, mnie też by nie było, leki są stworzone pod dan jednostke chorobową ,że koncerny farmaceutyczne wypuszczają dużo szajsu na rynek zgoda , ale człowiek nie bierze leków bo chcę tylko czasami musi.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-29 11:50:47

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Spoko
Widzisz nadal popelniasz ten sam blad
Jakby ludzie nie wpyerdalali tyle ww to rak bylby choroba niszowa, dieta ketogeniczna ZABIJA komorki nowotworowe i to nie jest zadna czarna magia ani religia, a proste fakty,
dalej nie mam co komentowac bo jak widzisz juz poczatek Twojej wypowiedzi uwazam za nie do konca "prawdziwy" wynikajacy z Twojego innego swiatopogladu, mianowicie choroby to reakcja na diete, wiec leczy sie je rowniez dieta, tak to wyglada z mojej strony

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
miczelx nie uważasz że genetyka tu jest priorytetem, a nie dieta weżmy np noworodków co rodzą się z grożnymi chorobami.
Są jeszcze czynniki stresowe, nie chodzi tu tylko o choroby emocjonalne, ale np nadciśnienie,choroby wrzodowe, astma itd.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ogólnie spij tyle ile organizm się domaga. Jeśli towar powoduje, ze się wybudzasz lub sn jest płytki rób drzemki w ciągu dnia. Pamiętaj, jednak, że to powinno trwać max do 30minut bo wtedy organizm zyskuje nawet to 30% mocy a nie zapadniesz na 2h i wstajesz dalej do dupy. To jest dość istotne i bardzo częsty błąd jeśli chodzi o ten fakt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wnc prawie wszystkie choroby o ktorych mowisz to jest dieta

Ale owszem radykalizm tu jest niewskazany, wiec jak najbardziej rozrozniac nalezy kolosalna roznice np cukrzycy u 2latka, a 50cio latka ktory bombardowal sie ww cale zycie.
Jednak ogromna wiekszosc chorob to jest to co czym pisze ja, a nie to o czym piszesz Ty.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Miczelx moja choroba autoimulogiczna przyczyny genetyczne ,według wielu profesorów gastrologów u których byłem, wpływ diety przed chorobą nie ma znaczenia w czasie mocnych zaostrzeń tylko woda niegazowana. Dieta bezglutenowa , która była jeszcze 15lat temu nadzieją okazała się tak samo skuteczna jak placebo.
To sądzisz że profesorowie gastrologii jak najbardziej znana , Radziszewska wprowadzają ludzi w błąd.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Sadze ze ci sami ludzie "lecza" pacjentow statynami oraz podaja 16 roznych szczepien pacjentom do 18 roku zycia (w usa) , mysle ze rozumiesz co chce przez to powiedziec, to jesli chodzi o zaufanie do lekarzy,
Natomiast jesli mamy poruszyc temat ich poziomu wiedzy nt dietetyki, mysle powdziemy chocby Iwona Wierzbicka doslownie miazdzy, niszczy w blokach startowych kazdego lekarza o ktorym pomyslales piszac tego posta.
Mysle ze nawet nie zblizyles sie do podjecia proby wyeliminowania swojej przypadlosci dieta.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Milczex ty powołujesz się na Iwonę Wierzbicka , jako autorytet dietetyki jak na profesor Radziszewską wszystkich gastrologów wrzuciłeś do jednego worka , niekumaci głupi , zaściankowi itd.
Jak to się gada każdy ma swój rozum i swoje autorytety ,oraz poglądy, mnie cieszy , dyskusja ze nie ma tu przytakiwania, ani lukru, starły się dwa poglądy myślę że nie tylko nasze ale podejścia medycyny, czy dietetyki, jednak chyba pozostaniemy przy swoich odmiennych zdaniach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja sie na nikogo nie powouje, podalem ja jako przyklad,
reszta sie zgadza

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Genetyka, dalej żywność oraz czynniki zewnętrzne/środowiskowe.

Poza genami pozostałe można dowolnie zestawiać w zależności co kto jak i gdzie.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z cypionat na propionat?

Następny temat

Jak długo na bombie moge byc ?

WHEY premium