SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego na 2 cyklu w połowie nagle mozna przestac rosnąć????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no mozesz byc dumny ze bierzesz 170kg na klate ale reszte osiągow w pfrofilu nie masz jakis super, pozatym sila zalezy od gestosci miesnia (to tak jako ciekawostka).

moje zdanie i chlopakow znasz, jesli chcesz w jaki kolwiek sposob uratowac ten cykl.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
a najlepiej się teraz obraz idz na siłke wypjerdol 170 se i bij dalej po swojemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
i jedz dalej ostrovie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
nie będę się obrażał,bo to mi nic nie da... fakt, jestem z tego dumny ze 170 kg wycisne i to bez żadnych mostków... ale nie w tym rzecz.. te sesje rozpisał mi znajomy, gość obryty w tym temacie,sam ćwiczy dłużej niż ja żyje i wogóle.... sądząc po tym co mi piszecie to mnie w ***a zrobił tak mi to rozpisując... ale teraz to już nic nie moge zrobić z tym fantem...

...::CHEMIA CZYNI CUDA::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
teksty typu "a ty ile cisniesz na klate zes taki madry " mnie rowalaja napisz ile mety na dzien jesz w mg i ile tescia i deki ta tydz w mg to samo winstrol mg na dzien

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
to nie moja sprawa co cie rozwala w wypowiedziach innych... mety juz nie biore tak samo deki i omy a wino jeszcze mam na tydz, a tesciu?? testosteron,tak?bo niewiem

...::CHEMIA CZYNI CUDA::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
slawny- ze duzy wcale nie znaczy ze sie zna. Mam przyklad u mnie na silce, koles wygląda jak z bajki (oprocz nog) ale gore to jak postacie z bajek dragon balla. A jak go spytasz co je... odpowie ze duzo ryzu bo tak trzeba. Poprostu wszystko wali w takich dawkach i takie srodki ze nawet jedzac chleb urosniesz ...
podsumowując: ten cykl ktory rozpisal jest rozpisany bez sensu.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
gość obryty w tym temacie,sam ćwiczy dłużej niż ja żyje i wogóle....

właśnie chodzi o to wogóle...nic tak źle nie robi jak rutyna.Mam kumpla który trenuje juz 20 lat,wygląda przekonkretnie a cykl jak rozpisał sobie ostatnio to--->

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
fakt, ze wiedza niektorych poraza, ostatnio u mnie koles bil propa, omke, i enana, i twierdzil ze po takim staku nie ma mowy o spadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co ty zjadasz przez caly dzien ja do 12 w poludnie jedz na maxa ile wlezie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacja ginekomasti

Następny temat

meta ruska

WHEY premium