SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla 29 latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Witam serdecznie, zabieram się za redukcję, postanowiłem ułożyć dietę.

Biegam 3 razy w tygodniu pon, śr, pt. Siłownia również 3 razy w tygodniu wt, czw, sobota.

Proszę o ocenę dieta oraz ewentualną korektę. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Waga oczywiście 99 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Napisz coś więcej o sobie niż tylko wagę.

Na Twoim miejscu węgle wrzuciłbym albo wszystkie po treningu albo na śniadanie i po treningu. Dodatkowo bazuj na różnego rodzajach tłuszczy nie tylko oliwę i makreli. Możesz wrzucić tłuste mięsa, mozzarelle. Makrele zmieniaj na łososia.
1

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Niestety nie mogę edytować posta - nie widziałem ankiety którą powinienem dodać. Mam 29 lat. 189cm wzrostu, ważę 99kg. Pracuję od 9 - 17 (praca siedząca). Treningi mogę jedynie odbywać wieczorami i na to wygląda, że ostatnim moim posiłkiem będzie posiłek potreningowy.Szykuje sie do pierwszej redukcji ze względu na nadwagę oraz dużą ilość tłuszczu o czym świadczy wystający lekko brzuszek. Poczytałem dział ułoż dietę i spróbowałem ułożyć. Cwiczę 3x w tygodniu na siłowni oraz 3x w tygodniu biegam po 35-40 minut. Oczywiścię będę zmieniał jedzenie - piersi z kurczaka na piersi z indyka, makrela na np łososia wędzonego. Zamiast oliwy będę rzucał mozarelle. Mam zatem kilka pytań:

1. Czy dni w których biegam i dni w których wykonuję cw siłowe mają podlegac tej samej ilosci dostarczanych kalorii? pn sr pt bieg, wt czw sob siłownia.
2. Niedzielę będę miał wolną wtedy odpoczywam. Jak powinna wyglądać dieta w dzien nietreningowy? Czy nadal stosuję tę samą ilość kalorii?


Zmieniony przez - bukszpann w dniu 2015-06-27 22:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
1. Ilość kcal bym zmniejszył ewentualnie zredukował węgle na rzecz tłuszczy.
2. Zmniejsz ilość kcal - poprzez ucięcie węgli.

Ogólnie polecam Ci zabawę z rotacją węgli - CC i obserwuj swoje ciało.
1

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Dziękuję kolego za zainteresowanie tematem, wklejam lekko zmodyfikowaną dietę. Prosiłbym o dalsze sugestie, jeśli jest coś do poprawy. Mam zamiar wyruszyć już niedługo na zakupy :)







Zmieniony przez - bukszpann w dniu 2015-06-28 11:52:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety masowej. Gdzie błąd?

Następny temat

Poranne treningi a posiłek

WHEY premium