SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta odpowiednia dla mnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Witam! Jestem nowym forumowiczem. Ogólnie rzecz biorąc chodziło by mi o to żeby ktoś doświadczony, kto potrafi to zrobić dobrał mi odpowiednią dietę. Nawet nie będę opisywał jak się odżywiam bo to śmieszne, jednak ja jako laik nie potrafię tego zmienić. Mieszkam w małej mieścince więc nie ma tam żadnego fitness klubu gdzie mógłbym się poradzić. Opiszę moje gabaryty:

Wiek: 17 lat
Wysokość: 182 cm
Waga: 96 kg
Obwód brzucha: 110 cm
Obwód klatki piersiowej: 110 cm
Obwód uda: 62 cm
BMI: 29.1

Od 3 miesięcy trenuję karate, jednak wydaje mi się że to znacznie za mało i sam trening nie przyniesie m efektów bez diety. Oczywiście ćwiczę też aerobowo ale rzadko i nieregularnie co jednak mam zamiar zmienić. Proszę więc o ułożenie diety dla mnie pamiętając o tym że nie jestem pełnoletnie więc żeby nie było tam żadnych eksperymentów ani drogich rzeczy bo sam na siebie nie zarabiam a nie chcę rodzicom wchodzić na głowę za bardzo.

Z góry dzięki i pozdrawiam Piotr!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 96

Wzrost: 182

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 110

Obwód uda: 62

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 29.1

Aktywność w ciągu dnia: 7-16 szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 razy w tygodniu treningi karate, codziennie ćwiczenia rozciągające i siłowe

Odżywianie: Ogólnie jadam posiłki złożone z mięsa wieprzowego, chyba dość bogatego w tłuszcze, ziemniaczki, sos. Raczej nie jestem wybredny więc jem wszystko.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Skręcenie kostki lewej nogi, kontuzja do 20.01, inne brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: Myślę że uda mi się codziennie pośw2ięcić od 1 do 2 godzin na bieganie i oczywiście moje treningi karate

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Wolał bym uniknąć

Stosowane wcześniej diety: Niestety nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Po pierwsze, nikt za ciebie diety nie ułozy. Kazdy jest inny i musi wyprobowac na sobie. Samo wyrzucenie niezdrowych i przetowrzoncyh produktów przynosi efekty, co w twoim przypadku byłoby bardziej rozsadne, do tego jeśc czesciej i mniejsze posiłki.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kleik ryżowy

Następny temat

Jak wytłumaczyć matce że ćwiczenia fizyczne są zdrowe?

WHEY premium