SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta+prop+wino czy dobrze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
Trening po silce 15 min aeroby i jeden dzien aeroby zamiast silki , ale uda bola po pro, i ciezko troche , dieta tez jest wiec ok ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
nie zapominal bym nawet na dodatnim bilansie bo widze w pasie sporo..

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
No wiem wiem , ale i tak od sierpnia 12 kg polecialo i leci dalej , wiec zadowolony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
no to jezeli leci dalej to ja bym poczekal z cyklem..

ale jak juz ruszył..

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
No ruszyl ruszyl , ale jak skoncze cykl to po odblokowaniu clen poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
sorry że wbije sie w temat ale nie chce zakładać nowego tematu.. mam pytanko czy jest sens walić propa 50mg e2d jeśli to mój pierwszy cykl czy odrazu lepiej 100mg e2d.? i czy z większą dawką wiąże sie większa retencja.? czy to tylko zależy od diety.?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
Dieta podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
to wiem tylko chodzi mi o to czy retencja nie zależy od dawki propa tylko np ilosci węgli.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
2. WAGA:101kg
4. WYMIARY:
-udo:55
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5roku z przerwami





pan nóżka jak zapałka bierze się za koks. koniec świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
nie rozumiem cię zupełnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazolol ???

Następny temat

Cykl jesień

WHEY premium