SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Desma - rozne partie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
napewno proszek powinien idealnie sie oddzielic od prochu kolega się chyba pomylił chodziło mu o wodę od prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
maniak89 widzialem oryginal z takimi roznicami, czy to na fake czy oryginale nadruk robi maszyna, zawsze jakis blad moze byc, przykladem teraz sa ostatnie serie deki normy z naderwanymi kapslami

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
interesuje mnie wlasnie ta rozica prochu .. bo jesli jest to produkt na licencji to chyba wszytko musi byc na wysokim poziomie ?? moze wysokosc nadruku w serii 17 jest nizej to az tak nie przeszkadza moze jak ktos ma 17tke to wstawi bardziej ilosc prochu mnie interesuje .. bo jesli jest go tam rzeczywiscie 50mg to wychodzi ze proch bardziej skondensowany czy jak ??
ampy sa wszystkie identyczne .. kolor farb nadruk na wysokim poziomie

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2009-10-20 17:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
wal sprawdz i powiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Tylko w jakim rozumieniu jest to produkt apteczny,firma Desma jako producent itnieje, faktem jest żę i jest legalna.Ale np: w Hiszpanii nie dośc że nie kupisz to i nawet nie znajdziesz w zadnej aptece Winstrol Desma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
aha ty byczek83 albo musisz sie jeszcze troche docwiczyc albo nauczyc bo widze ze angazujesz sie równo w tematy o ,ktorych tylko zasłyszałes, usiadz już teraz człowieku grzecznie a tyłku i słuchaj co maja starsi do powiedzenia.

Za bardzo rozbiegany jeszcze jestes chłopaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciebie to napewno nie bede sluchal - dziadki takie jak ty to grzecznie w domu z dzieciakami powinny sie bawic a nie po silowni ze strzykawa w dupie biegac ...

swoje wiem i swoje przybilem a ciebie o zdanie nie pytam .. wiec oszczedz sobie prosze cie

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2009-10-21 20:13:53

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2009-10-21 20:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
ok' jestem dziadkiem z dobra kondycja co min pokonuje rowerem szosowym (kolarskim) od 80 km do 100 km srednio co drugi dzien.Idzie jesien-zima bede pokonywał troche wiecej mimo ze to nie sezon taki dziadek ze mnie jest.Urzywam strzykawek zamisat bidonu z napojem energetyzującym

Powróce do temtu w jakim rozumieniu jest to produkt apteczny byczek 83 wiesz to ??, czy jednak musisz sie jeszcze docwiczyc i sporo nauczyc ? przeoraj sfd jest tam troche o tym.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
fortdodge, już prowadziłeś polemike na temat apteki z shield-em, chyba lubisz sie powtarzać,
https://www.sfd.pl/Winstrol_Depot_Zambon-t439581-s1.html

byku, mam chyba ten sam lot o ktory ci chodzi b017 07/2013 jak chcesz to odstoje swoje i ci wstawie foty, a na te moje winko jestem pewien, bo jest od "dziadka-weterana" ;), a propo to winko masz z PL czy jeszcze z UK?

Zmieniony przez - meat w dniu 2009-10-21 21:21:42

ON,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
fortdodge mylisz sie, desma jest puszczana normalnie na rynek potrzeby aptek, w necie jak poszukasz to znajdziesz hurtownie ktore maja desme w swojej ofercie

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP Genesis Orginal

Następny temat

Anahexia 10mg -metanabol chiny

WHEY premium