SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deski.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka, mój jedyny trening miesni brzucha to deska zwykła i boczna obie po 3 serie na jednym treningu.
Mam 2 pytania:
-czy to dobra ćwiczenie?
-czy to wystarczy ?
Proszę o odpowiedź ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na wzmocnienie ich ok ale na ich rozbudowę już nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
To co w takim razie dołożyć na rozbudowę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ile razy będziesz się pytał jeszcze jako niezalogowany.

Masz temat w dziale trening pojedyncze pytania.

90-Degree Vertical Plate Press, spięcia, jak masz atlas to np allachy, cwiczena na piłce czy trxie
1:30 ale bez pompek





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-08-30 07:13:23

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
xd znalazłem tamten dział pisałem już na nim, to było małe pytanie ale jak to przeszkadza to nie będę już tu więcej denerwował ludzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie to że przeszkadza tylko za każdym razem od nowa się trzeba dopytywać wszystkiego a tak widząc nicka czy avatar już wiadomo mniej więcej coś o danej osobie że np dzień wcześniej się pytała o coś tam, opisała jakim sprzętem dysponuje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
Nie no spoko, rozumiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

Dipy.

WHEY premium