SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja - Pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Proszę powiedzcie co mam zrobić w mojej sytuacji, chodzi o to że po depilacji maszynką zostają mi na skórze czarne kropki i to okropnie wygląda. Powiedzcie jak się depilować żeby one nie zostawały. Proszę o szybką odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
Zapałki 15 gr... Środki przeciw bólowe 10zł... Widok całkowicie pozbytego się owłosienia BEZCENNE ;]

Spróbuj depilatorem xD Teraz tam reklamują taki przed którym jakiś sierściuch ucieka z dodatkową chłodziarką czy coś... xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Tamtego niestety nie mam, próbowałem zwykłym Phillipsem Satinelem, ale oprócz bólu nic z tego nie wynikło bo usuwało włoski bardzo nei dokładnie na dodatek zostawały po nich ślady gorsze niż przy użyciu maszynki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
Slady gorsze niz po maszynce tzn co? Podraznienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Prawdopodobnie tak, choć nie jest to bardzo czerwone i nie znika po jednym dniu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
Pasta cukrowa - podraznienia schodza zwykle po 24h (przynajmniej wiekszosc, bo jak miejsce jest delikatne i wlosy nie wyrwaly sie za pierwszym razem to jeszcze raz trzeba nalozyc ja na to miejsce, co jak wiadomo - naraza skore na dodatkowe podraznia)

Po depilacji mozna zrobic delikatny piling jakimis zelem z granulkami, nalozyc zasypke z tlenkiem cynkowym (np Alantan) a za pare godzin np Sudocrem (na noc), ktory jeszcze powinien to zniwelowac.
Pamiętaj, że po depilacji jest wieksza szansa na wrastanie wloskow niz przy goleniu, jesli taki problem wystapi to czesto ludziom pomaga folisan (2-3x dziennie).
No i wtedy okolo 48h po depilacji trzeba wyszorowac sie szorstka gabka zeby ulatwic wlosom wychodzenie spod skory. A pozniej wiadomo co jakis czas ponowne szorowanie - niektorzy robia tak nawet codziennie i im pomaga.

Najdelikatniejszym sposobem usuwania wlosow jest wg mnie pasta cukrowa, ale jak masz delikatna skore to metoda prob i bledow trzeba zobaczyc jakie specyfiki beda to niwelowac.

Zmieniony przez - memo88 w dniu 2008-08-30 16:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki za pomoc, na ile czasu mniej więcej starcza 270gr takiej pasty i po ilu dniach odrastają włoski? Wiesz może czy ta http://allegro.pl/item419439311_pasta_cukrowa_camsakizi_lagodna_depilacja_wosk.html
pasta jest godna polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
To jest najczesciej polecana pasta cukrowa - turecka. A więc dobra, bo dobra i tania ;) Wytwarzanie takiej pasty to nie jest skomplikowana procedura, wiec tak naprawde jakiej bys nie kupil - i tak bedzie dobra.
Mozna taka paste zrobic tez samamu jesli Ci sie chce (sa przepisy w internecie jakie iloscy wody, cukry i soku z cytryny nalezy gotowac). No ale jak sie komus nie chce to tak bywa.
A wlosy beda odrastac w takim samym (albo bardzo podobnym) tempie jak po użyciu depilatora czy woskowaniu (w kazdym przypadku wlos wyrywasz z cebulka). To juz bardzo indywidualna cecha, ale mysle ze jakies hmm 1,5-2 tyg? Depilowales juz wlosy z tego co pisales, wiec sam bedziesz wiedzial najlepiej.
Mysle ze 1/5 pasty, przy dojsciu do wprawy (na poczatku idzie jej nieco wiecej i caly zabieg trwa dluzej), starczy na klatke, brzuch, pachy (bo pewnie to chcesz depilowac). Jesli wlosy nie beda bardzo dlugie i bedziesz je usuwac regularnie to mysle ze pasta starczy na sporo dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki ;*, a tak jbc to mi o nogi chodzi, nie mam włosów w miejscach które wymieniłaś(tylko pod pachami, ale tam daje sobie radę maszynką. Mam nadzieję że ta pasta nadaje się do nóg? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
*wymieniłeś... :P

Tak nadaje się do wszystkiego. Tylko to usuwanie bezbolesne nie jest. No ale z nogami problemu nie powinno być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bliznowiec (?)

Następny temat

ACL

WHEY premium