SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka+ enan pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
Witam serdecznie. Jestem właśnie w trakcie drugiego cyklu:
1-10 Deka grecka 200mg/ew
1-12 prolka 200mg/e5d
Kończy mi się prolangutan, a jestem w 6 tyg cyklu i muszę dokupić tylko ,że jak na złość nie mogę nigdzie dorwać tego teścia. Mogę zastąpić prolke Omka na pare tyg i przed końcem cyklu powiedzmy w 9 tyg przejść znów na prolke ? Czy musze już do końca cyklu ciągnąć prolangutan?
Mam jeszcze jedno małe pytanie: czy to normalne, że w ampułka deki jest 2 ml,(steżenie 1ml /100mg) a kiedy zaciągnę sok to w strzykawce mam okolo 1,7 ml?
Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Spokojnie możesz przeskoczyć na omnadren, ale wtedy nim skończ... albo kombinuj innego enana.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
a jak z dawkowaniem omki podczs takiego cyklu? 250mg/e5d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Miejmy nadzieję, że stężenie bliskie deklarowanemu... 250mg e5d powinieneś odczuwać podobnie, choć dopiero się prolka zaczęła pewnie dobrze bujać, a gdybyś czuł regres, to dasz e4d....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak przejdziesz na mixa to już na nim leć do końca,poza tym idealny srodek na kończenie cyklu bo sam się ładnie taperuje.Jesli masz 1.7 ml to wiadomo że to nie aptekaale większość deki działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
z tą deka mam podejrzenia ,że to może byc fake bo po 6 tyg na dece nie odczulem zadnego efektu typu deca-dick... moze to dzieki tesciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Moze ten orangutan byl faktycznie apteczniak i przytlumil troche deke. Imo jesli w dwojkach masz 1,7 to zawsze lepiej swiadczy niz gdybys mial np 2,3. Chyba wiemy dlaczego

Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-06-07 12:40:05

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nie zma znaczenia, bijesz podj**e.
A co w niej jest i ile to mozna gdybac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
Jestem zadowolony z efektow i zastanwiam sie nad pociagnieciem dalej cyklu bez odbloku, myslicie ze to dobry pomysl? Czy sa jakies przeciwskazania ku temu zeby robic cykl po cyklu odrazu? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Możesz zrobić 4-6tyg mostku i dalej coś "mocniej" przyyebać, ale wtedy, to już możesz na siebie pomału zacząć mówić sterydowy narkoman A jakie dawki w końcu lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 686
Deke wale tak jak walilem 200mg ew, enana pod koniec z 200mg/e5d zmienilem na e4d ,a teraz z mixem lece 250mg omki e4d. I zastanawiam sie nad zwiekszeniem cyklu z 10 tyg na 14 tyg bo deka zaczyna sie ladnie rozkrecac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letni cyklonik na poprawienie jakości ( ODBLOK ??? )

Następny temat

Odblok

WHEY premium