SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dożywotnio deka + enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
witam jadę non stop na enanie Jelfy 300 mg co 5 dni. Zamierzam dodać do tego 200 mg deki Bałkana. Testosteron + dekę chciałbym stosować co 7 dni. Wiem że najlepiej gdy teścia strzela się co 5 dni, ale dodając dekę chyba mogę pozwolić sobie na iniekcje co 7 dni. Oczywiście deka ma lecieć na stałe. Czy to dobry pomysł. Trenuję pod zawody w wyciskaniu a więc nie jest to trening kulturystyczny. Zależy mi na przyśpieszeniu regeneracji stawów + nawodnienie aparatu ruchowego. Jadę na Izoteku 20 mg dziennie, czuję przesuszenie stawów, jakoś się regeneruję ale wcześniej robiłem 3,4 powtórzenia na 190 kg. Teraz obniżyłem obciążenie do 170 kg x 6 - 9 powtórzeń i jakoś się trenuje ale muszę na stałe wchodzić na 190 kg żeby dobrze przygotować się do zawodów. Obecna waga 105 kg, cel minimum 110 kg, później redukcja wagi do 99,9 kg i start
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
rarytas1
wiek 31
waga 105
wzrost 183 cm
trenuję ok 15 lat
cykle : trochę tego było obecnie obchodzę rocznicę cyklu na teściu
skutki uboczne : brak, wszystkie wyniki w normie
dodatkowo biorę oxę 10 mg w celu wydobycia dodatkowej siły z teścia
dieta : pilnuję białka, reszta full - ile wlezie
raz tylko brałem dekę przez 4 miesiące, kilka razy metkę, obecnie planuję dodać na 6 miesięcy przed zawodami turę. Do zawodów pozostał rok także jest sporo czasu


Jakie wyniki badan robiles?
Dajesz HCG co jakis czas?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
wiek 31
waga 105
wzrost 183 cm
trenuję ok 15 lat
cykle : trochę tego było obecnie obchodzę rocznicę cyklu na teściu
skutki uboczne : brak, wszystkie wyniki w normie
dodatkowo biorę oxę 10 mg w celu wydobycia dodatkowej siły z teścia
dieta : pilnuję białka, reszta full - ile wlezie
raz tylko brałem dekę przez 4 miesiące, kilka razy metkę, obecnie planuję dodać na 6 miesięcy przed zawodami turę. Do zawodów pozostał rok także jest sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
wypełnij jak potrzeba https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html taki regulamin działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
1. WIEK: 31
2. WAGA: 105
3. WZROST: 183
4. WYMIARY: bez znaczenia
-biceps: bez znaczenia
-klatka: bez znaczenia
-udo: bez znaczenia
-talia: bez znaczenia
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat
6. DIETA:
-białko: ok 2,5 gr\ kg \ bcaa 40 gram dziennie
-węglowodany: do oporu
-tłuszcz: do oporu
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: obecnie 300 mg teścia od 12 m-cy + oxa
8. TRENING:siła
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:nie będzie zakończenia
11. POZIOM BF%: bez znaczenia
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bez znaczenia
13. STAN ZDROWIA: wzorowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 190 kg x 4
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: nie robię

PYTANIE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
ja bym to kolego rozbił na 2 iniekcje w tygodniu i dekę i testa,mozesz obie substancję mieszać ze soba oczywiście w strzykawce,2 iniekcje w tygodniu zapewnia stabilniejsze steżenie środków we krwi oraz estro nie bedzie tak skakać wtedy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
kiedyś czytałem że deki nie powinno się stosować częściej niż co 7 dni. Czy ta deka nie utrzyma stężenia. Czy ewentualne wachania mocno odczuję. Jedzie ktoś z teściem co 7 dni. Deka bałkana jest pakowana w ampułki 200 mg a więc musiałbym walić jeszcze więcej a więcej nie potrzebuję przy wiecznym cyklu. Kiedyś waliłem teścia co 5 dekę co 7 dni ale trochę tego kłucia i jeszcze trzeba dni liczyć. A może do tego wejść na turę 1 tabletkę dziennie rano też non stop. Oxę biorę 1 tab rano też non stop. Skończy mi się oxa mogę ruszyć z turą i podbić ją z jednej tabletki do wielu na 6 m -cy przed zawodami. KURCZĘ NIE CHCE MI SIĘ ROBIĆ TAK WIELU ZASTRZYKÓW. DBAM O ZDROWIE A ZASTRZYKI TO RYZYKO :) TO TAKI ŻARCIK


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2013-11-28 14:45:37

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2013-11-28 14:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
to bij raz w tygodniu,jedni czują wahanie inni nie,jednym wybija estro innym nie,to jest dość indywidualna sprawa.zawsze mozesz wbic 100 mg deki a drugie pół zostawić w strzykawce na te 3-4 dni tez nie ma problemu,obie opcje mozna wziaść pod uwage.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-11-28 15:17:15

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
rarytas1
kiedyś czytałem że deki nie powinno się stosować częściej niż co 7 dni. Czy ta deka nie utrzyma stężenia. Czy ewentualne wachania mocno odczuję. Jedzie ktoś z teściem co 7 dni. Deka bałkana jest pakowana w ampułki 200 mg a więc musiałbym walić jeszcze więcej a więcej nie potrzebuję przy wiecznym cyklu. Kiedyś waliłem teścia co 5 dekę co 7 dni ale trochę tego kłucia i jeszcze trzeba dni liczyć. A może do tego wejść na turę 1 tabletkę dziennie rano też non stop. Oxę biorę 1 tab rano też non stop. Skończy mi się oxa mogę ruszyć z turą i podbić ją z jednej tabletki do wielu na 6 m -cy przed zawodami. KURCZĘ NIE CHCE MI SIĘ ROBIĆ TAK WIELU ZASTRZYKÓW. DBAM O ZDROWIE A ZASTRZYKI TO RYZYKO :) TO TAKI ŻARCIK

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2013-11-28 14:45:37

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2013-11-28 14:45:59


To chyba jakieś bzdury wyczytałeś. Lepiej to rozbić na 2 iniekcje w tygodniu stabilniejsze stężenie będzie. Ja tam czasami biję co tydzień dekę i mixa, jak mi się już nie chce kłuć w tygodniu, ale w sumie ja to można by powiedzieć że sobie biję jak mi się chce i ile mi się chce i kiedy mi się chce Ale mimo wszystko znacznie lepszy mam nastrój jak to rozbijam normalnie na 2 iniekcje w tygodniu i tak bym na Twoim miejscu zrobił ;)

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2013-11-28 15:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
jezeli chcesz mniej kłucia bij raz w tyg a jezeli boisz sie o etro to jedz tamoxa przez cały cykl i sprawe masz z głowy. tak albo siak twoj wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
wszystko zrozumiałe, zacznę wbijać dekę z teściem co 7 dni i zobaczę co się będzie działo. Jeśli nie będę zadowolony zmienię. Tamoxifeny i tym podobne specyfiki odpadają bo zależy mi na nie połamaniu się. Lubię dużo estro bo gdy go mam wiele czuję się bezpieczniej na stawach. Dzięki bardzo za pomoc. Jeśli się przejadę na tych iniekcjach co 7 dni będę mógl się wypowiedzieć gdy ktoś będzie miał dylemat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzał w zyłe pytanie

Następny temat

Susta 400mg ?

WHEY premium