SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca-Durabolin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po cyklu 100tab mietka, a teraz chciałbym wźiąć deca-durabolin. Problem
w tym, żę niewiem jaką wziąć i ile żeby sobie nie zaszkodzić. Waham się nad indyjską
a holenderską, bo tylko takie mogę dostać. Nagrodzę sogaczami soczyste wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
zobaczyłem w twój profil i po 1. masz 17 lat więc odpuśc sobie , 2. sądząc po twoich wymiarach to ta meta (100tab.) chyba nic ci nie dała no chyba że miałeś bicola 25 cm wogóle po co zadajesz takie głópie pytanie ?? a ile ćwiczysz 1 -2 miesiące??


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klikam z profilu kumpla. Jestem 23-latkiem, 182cm, 82kg. Pytanie głupie, ale pomocne. Ćwiczę 2lata. Leciałem na suplach. W bicu mam 42cm na które ciężko pracowałem. Odpowiedz na te pytania są mi bardzo pomocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem Edi że znasz się na takich rzeczach. czytałem kilka twoich wypowiedzi. Jak możesz...pomóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3788 Napisanych postów 18464 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205636
Wiro piszesz ze jestes po 100 tabletkach metanabolu,nastepnie piszesz ze masz 42 cm w bicu na które ciezko pracowales (przyjmowales suple).
Musisz napisac kiedy skonczyles cykl z metki (byc moze 2 miesiace temu) musisz odczekac przynajmniej 6 miesiecy aby rozpaczac kolejny cykl.
Zabrales sie do koksowania nie w tej kolejnosci co trzeba.
Ale nikt nie jest doskonaly,jesli juz chcesz dece to wez sobie holenderska w cyklu 8-10 tygodni 200 mg na tydzien.Nastepnie po 2 tygodniach po ostatnim strzale wez clomid przez 10 dni po 1 tabl.

Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
W pierwszej wypowiedzi napisales ze jestes po 100 metanabolu, natomiast w drugiej, ze lecisz na suplach... to jak to w koncu jest ?
Jezeli jadles ten metanabol to kiedy i napisz wiecej o sobie.

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl z metą zakończyłem miesiąc temu. Muszę zaczekać trochę, ale dzięki tym pytaniom będę wiedział na przyszłość, co i jak.
PS.do bannana napisałem wyraźnie,,Leciałem na suplach,, a nie że lecę. Jak możecie to opiszcie mi szczegółowo cykl z decą. Nagrodzę sogami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Wiro , posłuchaj ja bym ci polecił odczekać te 5-6 miechów od tego cyklu z metki . Akórat tak sie złozy ze bedziesz mógł na okres zimowy zrobic sobie zaj***** cykl z deki i winka . Do tego czasu posiedzisz troche w DOPINGU i poczytasz sobie o dece i winku , a potem jak nastanie ten okres zimowy to zrobisz sobie ten cykl tak abys był zadowolony w 100% , bo bedziesz obcykany w tym rozumiesz o co mi chodzi ??


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Dokladnie, zrob z 6miesiecy przerwy, polec na suplach a potem sie pomysli.

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki!!! Łapcie sogacze chłopcy!!!

T R O C H Ę M E T K I D L A S Y L W E T K I ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest Clomid i jak dziala?

Następny temat

Do ExpertóW

WHEY premium