SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

m

Wiek

19

Waga / wzrost

80/180

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Kalorie 2326.62 Węglowodany 319.91gram Białko 87.25gram Tłuszcz 77.55gram

Przewidziane finanse na cykl

nie dotyczy

Uwagi i sugestie

niskie ciśnienie (pierwotne czyli nie chorobowe)
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
Witam, od jutra rozpoczynam cykl z gainerem SCITEC Mass. Podczas wizyty w sklepie po uwzględnieniu mojej diety, sprzedawca zalecił spożywać 180 g produktu w kilku porcjach dziennie. Na tyle opakowania napisane jest:

"Jedna porcja Mass zapewnia dostarczenie dla organizmu 50% zalecanego dziennego zapotrzebowania na witaminy"

1 porcja na opakowaniu wynosi 50 g, czyli według tego co tam pisz 180g produktu = przedawkowanie witamin. Czy ja się mylę czy powinno się zażywać witaminy z uwzględnieniem wagi itp?

Dodatkowo do gainera będę używał SCITEC Creatine 100% Pure, według zaleceń na opakowaniu i rady sprzedawcy należy użyć w stosunku do mojej wagi 15g produktu w dni treningowe (w 3 porcjach) i 10g w nie trenigowe (w 2 porcjach). Wszędzie na forach pisz się aby zażywać 10g w DT i 5 w DN. Jak należy dawkować prawidłowo ten produkt?

Bardzo proszę aby rad udzielali jedynie eksperci w dziedzinie bo bardzo zależy mi na pewności informacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Coś po pracy?! HELP!

WHEY premium