SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO KELTONA

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2489
więc chodzi o wyciąg do ławki,wszystko było ok do czasu,przy nie wielkim obciążeniu wyrwała sie linka czego efektem było uderzenie suwnicy z obciazeniem o ławkę,i wygięcie rurki w literę u,wszystko pospadało.Moje pytanie brzmi jak jest testowany taki wyciag skoro pisze ze,, testowana wytrzymałosc to 120 kg?'' a od wiele mniejszego cięzaru rurka uległa powyginaniu? wiadomo ze siła uderzenia bedzie zawsze więkasza i liczyc się mozna z takimi przypadkami i raczej w takich warunkach powinny byc testowane,nie czepiam sie bo co prawda spawy nie pusciły i naprostowane to zostało z tym ze powinniscie chyba raczej zastosowac pełnną rurkę mocniejszą by podobne sytuacje nie mniały mniejsca bo mogło bu byc bolesne jak by upadło na przeszczep np milub komus w poblizu.Chętnie dokupił bym ten elemęt gdyby został solidnie wzmocniony.Z reszty jestem zadowolony i myślę ze resztę siłowni dokonczę w waszym sprzęcie.Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
ja tam jestem z keltona zadowolony

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Po co ta część pełna?, przecież tym się nie rzuca.
A linka wyrwała się pewnie dlatego ,że albo za słabo skręciłeś śrubami imbusowymi, albo za mocno i linkę przecięło.
Mam linkę skręconą na jedną śrubę i przy ciężarze rzędu 60kg nic się nie dzieję.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Wypelnienie profilu nic nie poprawi - pogorszy wlasciwosci! Ale to zagadnienie z konstrukcji stalowych.

Co do linki - grubo ponad 120 wytrzymuje. Tak jak Lukasz napisal - albo za mocno przykreciles albo za luzno.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2010-01-31 09:53:11

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2489
panowie nie chodzi o linke itp tylko o ten jeden elemęt z konstrukcji tego wyciągu więc jeśli jak napisał kolega puma666 wypełnienie nic nie poprawi to chociaz może grubsze ścianki tej rurki (linke zakupiłem nową grubszą)
Luk_aszz jasne tym sie nie rzuca to przypadek ale jednak sie przytrafił,czesto eksploatuje sprzęt.Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W jaki sposób ?

Następny temat

wycena sprzetuu

WHEY premium