SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING BEZ ODBLOKU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21899

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

114

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

10 lat

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Stan zdrowia

cykle wino oral i meta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
Kur.. . No ale to lekarz zapisał więc musi mieć jakieś pojęcie chyba no bo co ja mam w takim razie robić z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
to dawkowanie to może z omką mu się pomyliło
ogólnie zapisują jedną iniekcje co 2 tygodnie
100 mg co 4 tyg za mało trochę jak dla mnie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-05-21 18:14:31

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
choć teoretycznie na ulotce jest iniekcja co 2-4 tygodnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
ok a co myślicie żebym sam walił raz na 3 tygodnie ? no i jest jeszcze sprawa odblokowania jak się podpytywałem o to to mówił że nie trzeba i nadawał coś o cholesterolu i badaniach tarczycy itp mimo że mówiłem wszystko jak na spowiedzi co brałem i w jakich dawkach ile nie biore itp co myślicie nie musze się odblokować później po tym ? z tego co mówił dr i później bbka co mi robiła strzała to nie jest to pierwszy taki zapis teścia raz na 4 tyg i nikt nic więcej nie brał niby do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
napisałem też dla producenta tj jelfy żeby mi napisali jakie jest i powinno być poprawne dawkowanie przy zaburzeniach erekcji itp więc może coś innego napisza niżjest na ulotce to wkleje to tak na przyszłość dla innych jak dostane odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
przyjąłem dawke ok 18 proszę o pomoc kiedy powinienem i jakie powinienem czuć efekty myślałem że już po kilkudziesięciu minutach poczuje efekt w postaci np wzwodu którego mi brakuje od jakiegoś czasu tym bardziej że pierwszy raz mam do czynienia z teściem więc dajcie znać jakie powinienem mieć efekty a ja również napiszę jak cośsię zmieni bo póki co to jest kiepsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
spokojnie chwilę to potrwa w ciągu kliku dni powinno być lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
Trochę odświeżam forum i pisze z wielką prośbą do znawców tematu na początku jest wyjaśnione wszystko napiszcie proszę co mam robić przyjąłem dwie dawki teścia jako lekarstwo co 3 tyg i nic nie pomaga jakiś może rozpiska na odblokowanie możecie mi coś doradzić? Jak i co brać w jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co Ty mu już cykl rozpisujesz?Widzisz gdzieś ankietę u autora,a po drugie nawet nie zrobił badań wszystkich przez 2miesiące które miał 6razy wypisane. Wstrzymaj może się z takimi radami,


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-05 20:51:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen + Prop Stagnacja na cyklu

Następny temat

prop alphy alergia-pct

WHEY premium