SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING BEZ ODBLOKU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21897

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

114

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

10 lat

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Stan zdrowia

cykle wino oral i meta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
więc co proponujesz sam clomid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dlaczego nie chcesz rozpiski milczexa nie rozumiem.
Ja bym poszedł w stronę nolvy bo jest dużo pewniejsza u dila niż clomid chyba że masz węgierski : clomid clostilbegyt wyciągniety z naszej apteki w słoiczkach po 10sztuk . Tamox przez 14 dni 20mg przez następne 10dni 10mg.

Edit Rozumiem że cykl był na samym winie alchemii depot , bo przeczytałem teraz pierwsze twoje posty.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-08 19:32:32
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
Tak dokładnie a te rzeczy które dostałem mam prosto z apteki. A zastanawiam się o tym hcg ponieważ dużo osób tez mówi ze jest to zbędne ze sam clomid wystarczy a boje się ze to hcg spowoduje że jeszcze dłużej będę miał problemy
Musicie mnie zrozumieć boje się tego ponieważ jest to pierwszy raz ze takie coś się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
wiem ze to dopiero drugi dzień i jeszcze mogę nie czuć efektów ale pytanie mam czy może do tego clomidu dołączyć nolve ? czy nie ma to sensu. clomid biorę przed snem 100mg i dzisiaj chyba zapodam też 100 mg i później po 50 tak myślę a Wy co sądzicie o tym wszystkim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
szkoda slow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czemu Wy ciagle karmicie tego trola?
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
Nie trola tylko forum jest w celu zadania problematycznego pytania i uzyskania odpowiedzi a ze stało mi się takie coś to pisze do was jako do znających się dużo bardziej na temacie napisałem co biorę i zadałem pytanie ponieważ może mogę zrobić coś więcej dodać coś żeby przyspieszyć regenerację i powrót do homeostazy organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chłopie. 8 stron o odbloku po winie solo. To jest farsa


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-07-10 21:17:29

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1092
fakt 8 stron jednak co z tego skoro każdy pisze co innego a jeżeli pytam o wyjaśnienie różnic to nagle jest albo cisza albo retensje że się zagłębiam a o to w tym chodzi żeby się zagłębic jak się nie ma dostatecznej wiedzy i podpytać co i dlaczego w jakich dawkach i co lepiej a dlaczego to a nie coś inego i tylko o to chodziło ponieważ studiowałem clomid pregnyl i nolve od A do Z jednak to sucha teoria a chciałbym wiedzieć jak z praktycznego Waszego punktu widzenia się to przedstawia i to już mało który coś mógł pomóc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Powiem Ci tak. Studiować możesz sobie wszystko ale to leki, które z farmaceutycznego pktu widzenia nie mają nic wspólnego z mężczyznami

Rozpiszę Ci to na dni nawet i jak zadasz jeszcze jedno pytanie to leci Twój temat razem z Tobą, czy to jest jasne żołnierzu?
Znaj moją dobrą łaskę. Mam kaca i Ci to rozpisałem długopisem! Ha!

Aha. Jak miczelx coś pisze. To ma rację i tego się nie podważa!





Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-07-11 08:33:37
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen + Prop Stagnacja na cyklu

Następny temat

prop alphy alergia-pct

WHEY premium