SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBRE TANIE SILOWNIE W GDYNI !

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Bardzo milo czytac takie slowa :) zapraszam ponownie :)ps.takiego zaciecia do treningu jakie widzialem u Kolezanki moze pozazdroscic nie jeden Chlop :)

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
mały 01
)ps.takiego zaciecia do treningu jakie widzialem u Kolezanki moze pozazdroscic nie jeden Chlop :)


Oho, dziękuję dziękuję. Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze robię.

:)

I am the keeper of my dreams...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 935
jakie są tanie siłownie w Gdyni poza YMCA tam chodzę ale szukam czegoś innego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
w ymce jest najgorsza silownia na jakiej bylem ,, w klifie jest fajna ale karnet na rok trzeba kupic zeby bylo korzystnie (w moim wypadku odpada) , energy club jest fajna, jeszcze sie przejde do raf body center jutro

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 935
pytałem o tanie siłownie. w energy miesiąc byłem bardzo fajnie i polecam ale coś kolo 159 zl miesięcznie to sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
olimp na cisowej 80 zl miesiac

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179
Witam jestem z Rumi, gdzie w pobliżu są siłownie z podestem do PC ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7753
swego czasu była flota w Gdyni na której trenowałem, lecz ja zamkneli, jakies afery. nie ma chyba siłki z podestami do podnoszenia ciezarów w okolicy Rumi, Gdyni ale moge się mylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na rotterdamskiej obok stoczni jest super siłownia 'U Jurka' . Koszt 100 złoty ale siłka super jak i trener . Pierwszy trening z tego co wiem za darmo więc nic nie szkodzi zajrzeć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Hej

Niedługo przeprowadzam się do Gdyni (Wielki Kack) i szukam w okolicy dobrej siłowni. Cena aż tak nie gra roli, ważne żeby siłownia była w tej części miasta bo nie znoszę stać w korkach Jakiś fitness dla dziewczyny też powinien byc.

Zmieniony przez - STEFN w dniu 2013-08-09 16:39:52

Zmieniony przez - STEFN w dniu 2013-08-09 16:40:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Test :-)

Wiecej