SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA 200 - Atomic Lab - 200mg/1ml - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja od jutra pociskam trenik marki atomic, mam bezposrednie przejscie z innego, wiec bede mial porownanie, ale mam przeczucie, ze bedzie bardzo si a w jaki sposob porownales dzialanie? bijesz jednoczesnie, czy przeszedles z atoma na norme/albo odwrotnie?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Trzeba miec niezle wyczucie organizmu zeby poznac dzialanie deki ze jedno dziala a drugie nie gdy zazwyczaj deke bierze sie z czyms...


prop, tren to co innego to czuc z dnia na dzien....


I to pewnie po tyg jeszcze poznane


A wiadoma sprawa jesst ze jak deczka to tylko z apteki.


Glob a Ty chyba wszystko na raz bierzesz od A-Z bo co chwile cos nie dziala. Masz chyba wielkiego pecha w zyciu
Wspolczuje

Zmieniony przez - hellboy15 w dniu 2009-05-31 18:52:16

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15190
Shit happens, czyli i Atomic lab poupada. Na szczęście jadę 20 czerwca do USA to będę miał trochę czasu na konkretny cykl na amerykańskich środkach

icq:377223037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
bo zalatwilem kolesiowi-hiszpanowi z silki ta wlasnie atomowa deca! i sobie wstydu tylko narobilem bo koles od kilku cykli bije ksiazkowe 400 + 500 cypio i zawsze apteczne i wbijac deca atomic nie zrobil polowy tego co robil w innych cyklach. ja tez bilem 600 week w moim cyklu ale to juz inna hisoria, nie chce mi sie pisac bo mnie zaraz przkrzycza pimpki.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
chudzina wale trena z atomica,wchodze w trzeci tydzień i nic nie czuje.żadnych saidów.może teraz ruszy w tym tygodniu mam nadzieje.dieta trzymana w 100%.jest to mój 1 kontakt z tym środkiem.mam tego jasnego bez napisu na kapslu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jakim protokolem walisz? tren od diety jest niezalezny - to sie czuje, mozesz miec najwyzej slabszy efekt wizualny, ale kurvica jest typowa, tego nie da sie podrobic

ja mam do dyspozycji te starsze, z flip offem.

na pocieszenie powiem, ze mnie w tej sesji tez w trzecim tygodniu zaczal odczuwalnie czesac tren (z brd, czy jak sie to nazywa). ale ja wale mikroskopijne ilosci.


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-05-31 19:23:10

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
hellboy, zejdz ze mnie. bo wiele rzeczy mam i wiele wbijam i wypowiadam sie w tamacie ktory znam a nie w historii eskimosow o ktorej nic nie wiem. i nie bron czegos co jest shitem!

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-05-31 19:29:46

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
1 tydzień 75mg ed2,w drugim tygodniu zwiększyłem 100mg ed2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
powinno juz cos czesac, bez paniki - jak po trzecim tygodniu nic nie pojdzie, to mozesz podejrzewac lipe.
poszukuj:
- nabicia miesnia, to jest stale uczucie, takie miesnie w czasie ciaglego pogotowia, czuje to najwyrazniej na plecach/kapturach
- ciaglej checi treningu
- zwiekszona potliwosc w nocy
- na treningu jestes krolem dzungli.

zmienilbym protokol na cd, ale to indywidualna preferencja.


sorki glob za wcinke, temat sie rozwinal.


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-05-31 19:37:34

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
poczekam jeszcze tydzień i zdam relacje w odpowiednim temacie.w tym tygodniu brakowało mi nawet powera na treningu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-Durabolin pakistan co sadzicie?

Następny temat

Boldenona 50 (Gen-Far)

WHEY premium