SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dzisiaj biore clomid. Czy branie rowniez clena jest niewsakazane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze wogole nie masz zielonego pojecia o tych srodkach. Clomid bierze sie po kuracji z testosteronu i pochodnych, czesto w polaczeniu z HCG zeby przywrocic organizmowi normalną produkcje testosteronu. W twoim przypadku nie ma to najmniejszego sensu. Podobnie z Clenem ktorego zadaniem jest spalanie tkanki tluszczowej, a nie usuwanie gyno!!! Pomysl troche i zalatw sobie Nolve!!!!!!!!

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
O jessus! O jessus! Skutki uboczne to jednak nie bajki! O jessus! Co teraz?! O ja biedny! Myslalem, ze mnie sie to nie spotka! Przeciez o tym tylko inni pisza! To nie tak mialo byc! O jessus! Co teraz ze mna bedzie?! Bede mial raka?! O jessus! Czemu ja to robilem! Dlaczego wzialem metke nic o niej nie wiedzac?! O jessus! Ratunku! Ratujcie mnie! Pomocy!!! O jessus!!!

Miales byc napakowany - jestes zalosny!

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
X-VENOM-X roz***ales mnie tym tekstem.
Matys z tego co czytalem o Clomidzie jest on tez antyestrogenem.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byc moze bo ja specjalista w kwestii Clomidu nie jestem chociaz co do jego dzialan estrogennych tez nie jestem az tak przekonany. Na pewno efekty pojawiliby sie gdyby polaczyc to z czyms innym, np. Nolvą. A tak sam to nie wiem czy zatrzyma mu to gyno

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8162
Dokładnie. Clostilbegyt wykazuje działanie antyestrogenowe, a zatem będąc słabym antyestrogenem może pomóc w zwalczaniu skutków ubocznych stosowania silnych androgenów, w tym ginekomastii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
No pewnie lepiej Nolvadex, ale zupelnie nie rozumiem dlaczego gosc nie chce isc do lekarza Chyba chce miec cycki jak Bob z "Fight Club"

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13931
Nie, nie, Bob z Fight clubu był zdrowo dowalony, on będzie chudy i będzie miał takie fajne cycuszki jak dorastająca dziewczynka.
polecam stronę Palmersa

Beru

Beru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
nolvadex powinien ci pomoc w cofnieciu owej opuchlizny w rejonie sutkow, jesli jest ona rzeczywiscie bardzo niewielka, ale postaraj sie go zalatwic jak najszybciej, pozniej brac 2 tabletki przez 2 tyg, jesli nie pomoze, a bardzo ci to dziala na nerwy, zglos sie do lekarza

poki go nie masz, mozesz spozywac olej lniany, niby pomaga, szukaj w archiwum

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venom bardzo smieszne.

Za 6 dni bede mial nolvadex. Czekac czy isc do lekarza?
A czy on przepisze mi nolve?

Czytalem ze clomid dziala tez antyestrogenowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skutki uboczne - lekko przesadzone ???

Następny temat

Co to jest GANABOLAN ?

WHEY premium