SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy palenie przeszkadza ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie tego typu czy palenie pomaga zrzucić masę zaczolem palić niewiem czemu ale słyszalem że palenie pomaga schudnąć i redukuje masę mięśniową proszę o poradę. Czy paląc papierosy będę miałproblemy ze zwiększeniem masy mięśniowej proszę o odp. pozdrawiam

pozdawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
i PATOMORFOLOGIA - po zajeciach z patomorfologii 63 % palacych studentow stomy i leku konczy z paleniem (ale czesto tylko na jakis czas :(
pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6043
Czy palenie pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową ?
W pewnych okolicznościach owszem , polega to na wydzieleniu się szeregu hormonów mających działanie lipotropowe , ale oprócz nich wydziela się kilka innych działających antagonistycznie do tych pierwszych . Ponadto palenie przyspiesza tętno za sprawą nikotyny , a to może w niewielkim stopniu przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.
Czy jednak powinno się wypalać 1000 papierosów aby stracić zbędne kilogramy ?
Na pewno nie !!! Można to ująć w ten sposób : robiąc jeden krok naprzód - robi się automatycznie dwa do tyłu , A to dlatego , że w wyniku palenia zyskuje się o wiele więcej szkód niż pojedyńczą korzyść w postaci spalonego tłuszczu . Zresztą to czy tłuszcz zacznie znikać po paru paczkach , uzależnione jest od szeregu innych warunków , m.in. od genów .Nie wiadomo czy Twój receptor lemmo-allecy-ketocholinowy , znajdujący się w błonie komórkowej zechce współpracować z nikotyną i uwolnić tłuszcz z komórki lipidowej itd. itd.

Pamiętaj natomiast o tym , że palenie powoduje raka i choroby serca i nie narzekaj , że nudzę , bo ofiary paierosów widzę kiedy codziennie przechodzę koło oddziału pulmonologii , pneumonologii, kardiologicznego ...

Tułam się tu i tam... najczęściej w jamce tradycyjnych
Dlaczego widząc słowa "gramatyka, ortografia, fleksja, składnia" myślisz sobie takie straszne i obraźliwe rzeczy pod moim adresem ?
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64429 <-- wejdź...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic dodać nic ująć

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Dym papierosowy zawiera około 4000 różnych substancji (ich ilość zależy od warunków spalania), z czego około 40 ma lub może mieć działanie rakotwórcze. Owszem, czysta nikotyna (związek z grupy alkaloidów, bardzo silna trucizna) w bardzo niewielkich dawkach (do kilku miligramów) podobno pomaga schudnąć, jednak dym papierosowy to nie jest czysta nikotyna...

Nie pal, umrzesz zdrowszy!
))

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajomy lekarz powiedzial mi kiedys, ze palenie oprocz wsponianych powyzej dzialan pwoduje, ze do transportu nikotyny i moze jeszcze jakichs innych zwiazkow organizm uzywa hemoglobiny, tej samej co do transportu tlenu (rola tlenu w budowie miesni jak wiadomo jest niezaprzeczalna) wiec palac zabierasz tlenowi "tragarza".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palić żeby zrzucić masę - nigdy w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Ja nie chodzę na siłownie a wyglądam na całkiem nieźle "przypakowanego". Wszyscy sie mnie pytają czy chodze na siłownie :) Moze dzięki temu że nie palę mam takie mięśnie ) Moi kumple którzy palą są chudsi odemnie oczywiscie w miesniach

rocketman!

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrym sposobem zastępującym palenie i mogącym ułatwić redukcje tkanki tłuszczowej jest żucie gumy zawierającej nikotyne.

Pozdrawiam
Kuler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy nikotyna zawarta w tej gumie jest szkodliwa?
chodzi mi o to czy tak samo jak w papierosach
Ja nie palę bo chcę jeszcze urosnąć! I myśle że nigdy nie zapalę ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie nikotyna jest zwiazkiem podobnym do wielu narkotykow min amfetaminy i jest szkodliwa i uzalezniajaca jednak papierosy to taki syf dlatego ze jest tam masa innych szkodliwych zwiazkow. Gumy nikotynowa sluza jedynie dotarczaniu dawki nikotyny wiec jest to mala tragedia, jezeli uzywa sie je po prostu do zucia. A sa tacy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikotyna zawarta w gumie moim zdaniem dużo krzywdy nie powinna zrobić.Jednak żeby zadziałała musi być spożywana conajmniej cztery razy dziennie.Podałem na przykładzie gumy Nicorette.

Pozdrawiam
Kuler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe czy nie?

Następny temat

Głupia sprawa ;)

WHEY premium