SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za późno na koszykówkę ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Bez zbędnego owijania w bawełnę.
Mam 18 lat (puknęło mi w lutym) i chciałbym pójść do klubu koszykarskiego. Mam 180cm wzrostu (może troche więcej) , pakuję do kosza bez trampolin itp. Robiłem super dunki , air alerty itp. , jestem zrywny szybki tylko czasem brakuje mi zwodów do minięcia zawodnika.

Czy mam po co wgle isc się pytać do klubu czy za stary juz jestem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 599
Wiesz MG13 zaczynał też w twoim wieku i wiadomo co osiągnął ,z drugiej strony np ja mam 17 lat trenuje 6 ,wiesz czołwiek trenuje przed treningiem i po plus siłownia. I na pewno u cb w klubach też będą doświadczeni już gracze w miare . Także nikt ci nie powie nie ,ale zanim dogonisz poziom nie tyle co kondycyjny co np: Obrona , to troche czasu minie ale sie nie zniechęcaj ; ) Powodzonka ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Dzięki , tylko że MG ma atut wzrostu 2,11 nie zdarza się często :)

Chcę nabrać większego doświadczenia , zapisać się po Zimie a do tego czasu codziennie spędzać kilka godzin na boiskach grając mecze z kolegami. Szczerze powiedziawszy w powietrzu jestem królem , zbieram prawie każdą piłkę , pakuję do kosza z różnych sytuacji . Jedyne co będę trenował to zwody , opanowanie , i rzuty za 3 , 2 i osobiste ponieważ tutaj kuleję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki do kosza na asfalt.

Następny temat

Piłka ręczna - trening na siłowni

WHEY premium